حریق ۴۵هکتار از اراضی جنگلی گیلان/آتش سوزی‌ها به طور کامل
مهار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حریق ۴۵هکتار از اراضی جنگلی گیلان/آتش سوزی‌ها به طور کامل
مهار شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حامد اختری شامگاه چهارشنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به جزئیات آتش سوزی در گیلان، اظهار کرد: بخش‌هایی از جنگل‌های پنج شهرستان رودبار، تالش، فومن، ماسال و رضوانشهر طعمه حریق شدند.
وی از اطفا و کنترل کامل آتش سوزی مناطق گیلان خبر داد و افزود: طبق آخرین خبر حریق منطقه مرزی فومن و زنجان به مساحت یک هکتار به طور کامل مهار شده است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به آتش سوزی در مناطق جنگلی دو شهرستان رودبار و رضوانشهر در روز گذشته، بیان کرد: وزش باد گرم و بی احتیاطی افراد سبب به آتش کشیدن عرصه‌های جنگلی شده که آتش سوزی‌های دیروز مناطق جنگلی رودبار و رضوانشهر با تلاش‌های مردمی و امدادی مهار شد.
اختری از حریق ۴۵ هکتار از اراضی جنگلی گیلان خبر داد و اضافه کرد: آتش به طول کامل در کنترل نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی قرار دارد.
وی با بیان اینکه هیچ نقطه‌ای از گیلان درگیر آتش نیست، افزود: همه آتش سوزی‌ها در شهرستان‌های گیلان مهار شده است.
لازم به ذکر است در حالی مدیرکل منابع طبیعی استان گیلان از مهار آتش سوزی‌ها در پنج شهرستان درگیر با حریق خبر می‌دهد که بر اساس پیگیری خبرنگار سایت احکام آتش سوزی در جنگل‌های رستم آباد در شهرستان رودبار همچنان ادامه داشته و به دلیل صعب العبور بودن ادامه دارد. امیدوارم از خبر حریق ۴۵هکتار از اراضی جنگلی گیلان/آتش سوزی‌ها به طور کامل
مهار شد
راضی بوده باشید.

حریق ۴۵هکتار از اراضی جنگلی گیلان/آتش سوزی‌ها به طور کامل
مهار شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۴ ۰۲:۴۱:۴۷