حریفان آنا صنعت قم در لیگ برتر فوتسال جوانان مشخص
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حریفان آنا صنعت قم در لیگ برتر فوتسال جوانان مشخص
شدند
روزبه بروفه در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: لیگ برتر فوتسال جوانان کشور در حالی بزودی آغاز خواهد شد که با گروه بندی تیم‌ها، حریفان آنا صنعت قم در این مسابقات مشخص شدند.
قائم مقام باشگاه آنا صنعت پاسارگاد قم افزود: تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور در دو گروه الف و ب تقسیم بندی شده اند که در هر گروه هفت تیم حاضر هستند.
وی بیان کرد: دو تیمی که در هر گروه اول می‌شوند به مرحله نیمه نهایی راه می‌یابند و دو تیمی که در قعر جدول هر گروه قرار می‌گیرند نیز به دسته پایین‌تر سقوط خواهند کرد.
بروفه با اشاره به اینکه تیم آناصنعت قم در گروه ب مسابقات قرار دارد گفت: شهرداری ساوه، فولاد هرمزگان، فولاد زرند ایرانیان، استعدادهای درخشان مشهد، سپاهان‌نوین اصفهان، وحدت ازنا و آنا صنعت قم در این گروه با هم رقابت خواهند کرد.
وی گفت: مسابقات دور رفت شنبه چهارم شهریور ماه در ساوه برگزار خواهد شد و مسابقات دور برگشت گروه دوم ۲۶ شهریور در شهر ازنا برگزار شده و زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات نیز هشتم سایت احکامماه اعلام شده است. امیدوارم از خبر حریفان آنا صنعت قم در لیگ برتر فوتسال جوانان مشخص
شدند
راضی بوده باشید.

حریفان آنا صنعت قم در لیگ برتر فوتسال جوانان مشخص
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۲ ۰۲:۳۷:۱۹