حداقل ۵ برج مسکونی در غزه طی یک روز بمباران و با خاک یکسان
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حداقل ۵ برج مسکونی در غزه طی یک روز بمباران و با خاک یکسان
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رژیم اشغالگر قدس ۲۰ برج مسکونی را در منطقه الزهرا در نوار غزه تهدید به بمباران کرده است.
گفته شده که ۵ برج مسکونی امروز در این منطقه بمباران و با خاک یکسان شد.
همچنین توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی از دو ساعت پیش بی‌وقفه در حال بمباران مناطق شرقی اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه است.
خانم «کرس بلاکی»، روزنامه‌گار انگلیسی در گفتگویی تلویزیونی درباره حمله هفتم اکتبر مبارزان جنبش حماس به سایت‌های نظامی و شهرک‌های صهیونیستی نوار غزه و واکنش تند غرب به این اقدام گفت که اعتراض به حماس دقیقاً مثل این است که: «مردی را از خانه‌اش بیرون و در یک سلول زندانی کنند و زن و بچه‌هایش را بکشند و بعد که توانست از سلول بیرون بیاید و تلاش کرد حداقل خانه‌ای را که از او گرفته‌اند به آتش بکشد همه بگویند دوباره او را به سلول برگردانید!»
از سوی دیگر، «اسماعیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی حماس در سخنانی با اشاره به تحولات فلسطین و ادامه بمباران غیرانسانی نوار غزه اعلام کرد: «مقاومت فلسطین به رغم وحشی‌گری و جنایات صهیونیست‌ها، ابتکار عمل را در این نبرد در دست دارد. تلاش‌های مسئولان آمریکایی و اروپایی که به دنبال حمایت از اسرائیل هستند، را زیر نظر داریم.»
به گفته هنیه، آمریکا در همراه سازی موضع کشورهای اسلامی و عربی با طرح کوچاندن مردم غزه ناکام ماند و ملت فلسطین به سرزمین خود پایبند است و هرگز کوچاندن یا وطن جایگزین را نمی‌پذیرد.
رئیس دفتر سیاسی حماس در سخنان خود تاکید کرد که هدف نهایی اشغالگران، کوچاندن مردم غزه به مصر و ساکنان کرانه باختری به اردن است.
به گفته اسماعیل هنیه، ادامه جنایات دشمن علیه مردم غزه تمامی معادلات در فلسطین و منطقه را برهم خواهد زد و آنچه در غزه در جریان است، به جنگی منطقه‌ای منتهی خواهد شد که دشمن و حامیانش قادر به کنترل آن نخواهند بود.
رئیس دفتر سیاسی حماس در ادامه هشدار داد: «به همه هشدار دادیم که این جنگ اگر ادامه داشته باشد، ممکن است به جنگی منطقه‌ای منتهی شود.این پیروزی که در ساعات اولیه نبرد محقق شد، سرآغاز شکست دشمن و بهره‌برداری سیاسی از آن به نفع ملت و قضیه فلسطین خواهد بود. به همه اعلام کردیم که راه حل پایان اشغالگری است. نباید بگذاریم این دشمن بیت المقدس و مسجدالاقصی و خون مردم ما را هتک حرمت کند.»
هنیه در ادامه افزود: «از موضع اسلامی و عربی به ویژه مصر در قبال قضیه کوچاندن ملت فلسطین تقدیر می‌کنیم. جنایات دشمن صهیونیستی با کشتار امروز در اردوگاه نور شمس به کرانه باختری و همچنین لبنان نیز کشیده شد تا اراده مقاومت در هم شکسته شود. به همه اعلام کردیم که این جنایات باید محکوم شود و این قاتلان و جنایتکارانه در دادگاه‌های بین‌المللی محاکمه و مجازات شوند.»
هنیه همچنین اظهار داشت که من جنبش توده‌ای مردمی را می‌ستایم که در روزهای گذشته ظهور کرد و اعلام کرد که غزه تنها نیست.
رئیس دفتر سیاسی حماس در ادامه تاکید کرد: «آمریکا در فاصله انداختن بین میادین و جبهه‌های مقاومت در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی ناکام ماند. بر ضرورت ارسال فوری کمک‌های بشردوستانه برای مردم غزه تاکید کردیم، زیرا غزه امروز به سبب وحشی‌گری‌های صهیونیست‌ها در برابر یک فاجعه انسانی قرار دارد.» امیدوارم از خبر حداقل ۵ برج مسکونی در غزه طی یک روز بمباران و با خاک یکسان
شدند
راضی بوده باشید.

حداقل ۵ برج مسکونی در غزه طی یک روز بمباران و با خاک یکسان
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۰ ۰۲:۳۸:۴۰