حداقل دو کشته در تیراندازی مرگبار در تگزاس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حداقل دو کشته در تیراندازی مرگبار در تگزاس به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از ان بی سی نیوز، تیراندازی در ایالت تگزاس آمریکا دو کشته برجای گذاشت.
مقامات بیمارستانی در شهر دالاس تگزاس در این ارتباط اعلام کردند که یک مرد مسلح، دو کارمند مرکز پزشکی متدیست دالاس در جنوب غربی مرکز شهر دالاس در تگزاس را هدف قرار داد و آن‌ها را کشت.
گفته شده این تیراندازی حدود ساعت ۱۱ صبح روز شنبه (۱۶:۰۰ به وقت گرینویچ) به وقت محلی رخ داده است.
مقامات بیمارستان به نقل از افسر پلیس اعلام کردند که فرد تیرانداز اکنون در بازداشت به سر می‌برد.
انگیزه این حادثه تیراندازی هنوز مشخص نشده است.
لازم به ذکر است که پس از وقوع حوادثی از قبیل تیراندازی در سوپر مارکت در «بوفالو» واقع در نیویورک که منجر به کشته شدن ۱۰ نفر شد و قتل عام در مدرسه‌ای در ایالت تگزاس که ۲۲ کشته برجای گذاشت، فشار بر دولت ایالات متحده برای مقابله با افزایش خشونت‌های مرتبط با اسلحه افزایش یافته است و اخیر نیز جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده بود که از لایحه مصوب مجلس سنا در آمریکا پیرامون سخت گیرانه تر کردن حمل آزادانه سلاح حمایت می‌کند.
این در حالیست که لابی پرقدرت اسلحه ساز در این کشور که از قدرت و نفوذ زیادی میان مقامات آمریکایی برخوردار است؛ اجازه پیاده سازی قوانین مشابه را نداده و با آنها به شدت مقابله کرده است؛ موضوعی که چندین کشته در هر روز در آمریکا برجای گذاشته است.
علیرغم مخالفت ظاهری مقامات این کشور نسبت به قوانین فعلی مرتبط با حمل و خرید و فروش سلاح گرم، لابی‌های قدرتمند اسلحه در آمریکا امکان هرگونه اعمال تغییرات در محدود کردن سیاست‌های یادشده را سد کرده اند. امیدوارم از خبر حداقل دو کشته در تیراندازی مرگبار در تگزاس راضی بوده باشید.

حداقل دو کشته در تیراندازی مرگبار در تگزاس  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۳ ۰۲:۴۶:۴۵