حافظ قشقایی در گروه B به مقام ششم رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حافظ قشقایی در گروه B به مقام ششم رسید به گزارش خبرنگار سایت احکام، مسابقات جهانی وزنه برداری از شامگاه روز پنجشنبه به میزبانی شهر بوگوتا کلمبیا با رقابت دسته ۶۷ کیلوگرم گروه B آغاز شد که طی آن حافظ قشقایی به عنوان اولین وزنه بردار ایران روی تخته رفت.
قشقایی در ۱۲۶ کیلوگرم را بالای سر برد و در حرکت دو ضرب نیز ۱۶۵ کیلوگرم را بالای سر برد تا در مجموع با ۲۹۱ کیلوگرم به عنوان ششم این دسته برسد.
این وزنه بردار کشورمان برای بهتر شدن رکوردش در دو ضربه دو بار وزنه ۱۷۵ کیلوگرمی را امتحان کرد که در هر دو بار موفق به بالای سر بردن این وزنه نشد.
برنامه رقابت وزنه برداران ایران در مسابقات جهانی که به میزبانی شهر بوگوتا کلمبیا برگزار می شود به شرح زیر است:
* میر مصطفی جوادی؛گروه A دسته ۸۱رکورد ورودی ۳۶۵دوشنبه ۲۱ آذر – ۰۱:۰۰ بامدادمصطفی جوادی در گروه A بعد از دو وزنه‌بردار چینی در رده سوم قرار دارد.
* کیانوش رستمی؛گروه A دسته ۸۹رکورد ورودی ۳۹۰دوشنبه ۲۱ آذر – ساعت ۰۳:۳۰ بامدادکیانوش رستمی در گروه A بعد وزنه‌برداران ونزوئلا، بلغارستان و کلمبیا در رده چهارم قرار دارد.
* الهه رزاقی؛گروه C دسته ۷۱رکورد ورودی ۲۱۵دوشنبه ۲۱ آذر – ساعت ۰۶:۰۰ صبحالهه رزاقی در گروه C در رده پنجم و در مجموع در رده بیست و پنجم قرار دارد.
* پریسا نورعلی؛گروه B دسته ۷۶رکورد ورودی ۲۱۵سه شنبه ۲۲ آذر – ساعت ۲۲:۳۰پریسا نورعلی در گروه B در رده پنجم و در مجموع در رده شانزدهم قرار دارد.
* رضا دهدار؛گروه A دسته ۱۰۲رکورد ورودی ۳۹۰چهارشنبه ۲۳ آذر – ساعت ۰۳:۳۰ بامدادرضا دهدار در گروه A در رده پنجم قرار دارد.
* زینب شیخ ارباب؛گروه B دسته ۸۷رکورد ورودی ۲۱۶چهارشنبه ۲۳ آذر – ساعت ۲۰:۰۰زینب شیخ ارباب در گروه B در رده دوم و در مجموع در رده چهاردهم قرار دارد.
* سیده الهام حسینی؛گروه B دسته ۸۱رکورد ورودی ۲۳۵چهارشنبه ۲۳ آذر – ۲۲:۳۰الهام حسینی در گروه B در رده چهارم و در مجموع در رده پانزدهم قرار دارد. او برای قرار گرفتن در گروه A به رکورد ورودی ۲۵۱ نیاز داشت.
* مهدی کرمی؛گروه A دسته ۱۰۹رکورد ورودی ۳۹۰جمعه ۲۵ آذر – ساعت ۰۳:۳۰ بامدادمهدی کرمی در گروه A در رده چهارم قرار دارد.
* علی داوودی و آیت شریفی؛گروه A دسته ۱۰۹+رکورد ورودی داوودی ۴۵۰رکورد ورودی شریفی ۴۴۰شنبه ۲۶ آذر – ساعت ۰۱:۰۰ بامدادعلی داوودی در گروه A بعد از تالاخادزه دوم است و آیت شریفی هم در رده پنجم قرار دارد. امیدوارم از خبر حافظ قشقایی در گروه B به مقام ششم رسید راضی بوده باشید.

حافظ قشقایی در گروه B به مقام ششم رسید  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۹ ۰۲:۳۸:۳۷