حادثه گلزار شهدای کرمان خباثت دشمنان ایران رابر جهانیان
آشکارکرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حادثه گلزار شهدای کرمان خباثت دشمنان ایران رابر جهانیان
آشکارکرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، نماینده ولی فقیه و استاندار استان کردستان در راستای وقوع حادثه تلخ گلزار شهدای کرمان پیامی مشترک صادر کردند؛
متن این پیام بدین شرح است:
بسم رب الشهدا والصدیقین
حادثه اندوهبار و تلخ شهادت شماری از مردم عزیزمان در مسیر گلزار شهدای شهر کرمان در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌ها، به دست تروریست‌های مزدور، قلب‌ها را متألم گرداند و بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران اسلامی را بر جهانیان و کشورهای مدعی دموکراسی آشکار ساخت.
جنایت کوردلان تاریک اندیش حتی از برگزاری مراسم سالگرد سردار سلیمانی “مرد میدان” نیز واهمه دارند و حضور باشکوه مردم که نماد میثاق با آرمان‌های سردار سرافراز دل هاست، دشمنان نظام انقلاب اسلامی را به زانو در آورده است.
تروریست‌های کوردل که اذنابِ مستکبران هستند، پس از شکست و هزیمت در ناامن‌سازی کشور در توطئه‌های مختلف، تمام همت خود را معطوف به انتقام گرفتن از مردمان متدیّن ایران اسلامی کرده‌اند؛ این سیاه‌دلان قسی‌القلب و اربابان آدم‌کش آن‌ها که از حاج قاسم و شهیدان و مجاهدان محور مقاومت کینه و حقد عمیق دارند و حتی از برگزاری مراسم سالگرد شهادت او هم واهمه دارند باید بدانند ملت ما هیچگاه بواسطه این دست تحرکات مذبوحانه از آرمان‌های مقدس خود و عشق ورزیدن به مسیر و راه نورانی شهدا و حاج قاسم عزیز، دست نخواهد کشید وبا هر قطره خون شهدا، درخت اندیشه حاج قاسم سلیمانی تناورتر می‌شود.
این‌جانبان ضمن آرزوی بهبودی و عافیت برای مجروحان این حادثه تروریستی، تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های شهدای عزیز عرض می‌کنیم و صبر و سکینه الهی را برای آنان و علوّ درجات را برای شهیدان مسألت می‌نمائیم. امیدوارم از خبر حادثه گلزار شهدای کرمان خباثت دشمنان ایران رابر جهانیان
آشکارکرد
راضی بوده باشید.

حادثه گلزار شهدای کرمان خباثت دشمنان ایران رابر جهانیان
آشکارکرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۴ ۰۲:۴۱:۲۹