حادثه برای کارکنان یک شرکت در پمپاژ نفت کوهدشت/ احتمال مرگ ۵
نفر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حادثه برای کارکنان یک شرکت در پمپاژ نفت کوهدشت/ احتمال مرگ ۵
نفر
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد مرادی کفراج شامگاه شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به حادثه برای پنج نفر از کارکنان یک شرکت پیمانکاری در ایستگاه پمپاژ نفت «برد اسپی» کوهدشت، ظهار داشت: بعد از اعلام گرفتاری این افراد که برای لایروبی به داخل منبع رفته بودند تیم‌های امدادی تخصصی شرکت نفت از استان‌های مرکزی و کرمانشاه به محل اعزام و عملیات بیرون‌کشیدن آنها را آغاز کرده‌اند.
وی ادامه داد: البته به‌محض اطلاع موضوع تیم‌های آتش‌نشانی، اورژانس و هلال‌احمر در موقعیت مستقر شدند؛ اما به دلیل تخصصی بودن کار نتوانستند ورود کرده و ارتباطات لازم با تیم‌های عملیاتی تخصصی نجات از طرف شرکت نفت انجام شد.

فرماندار کوهدشت، تصریح کرد: طبق اذعان رئیس خطوط لوله انتقال نفت استان باتوجه‌به سمی بودن مواد موجود در منبع، متأسفانه شانس زنده‌ماندن این افراد بسیار ضعیف است.
مرادی کفراج، تصریح کرد: هیچ‌کدام از این افراد بومی استان نیستند.
وی ابراز امیدواری کرد نهایتاً تا یک ساعت آینده اجساد این پنج نفر توسط تیم‌های نجات از منبع مذکور خارج شوند.
بنابراین گزارش، این افراد حوالی غروب امروز هجدهم آذرماه برای لایروبی منبع ایستگاه پمپاژ نفت «برد اسپی» کوهدشت اقدام کردند که متأسفانه در این مکان و یحتمل به علت استنشاق مواد سمی گرفتار شدند، علل این حادثه طی اقدامات کارشناسی متخصصین شرکت نفت اعلام خواهد شد. امیدوارم از خبر حادثه برای کارکنان یک شرکت در پمپاژ نفت کوهدشت/ احتمال مرگ ۵
نفر
راضی بوده باشید.

حادثه برای کارکنان یک شرکت در پمپاژ نفت کوهدشت/ احتمال مرگ ۵
نفر  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۰ ۰۲:۴۲:۲۶