جهانبخش:قبول ندارم که بد بودیم/باید موقعیت ها را تبدیل به گل
کنیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جهانبخش:قبول ندارم که بد بودیم/باید موقعیت ها را تبدیل به گل
کنیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام از قطر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه در جام ملت‌های آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ملی پوشان کشورمان به پایان رسید و ایران حریف ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی شد.
علیرضا جهانبخش وینگر تیم ملی در پایان بازی اظهار داشت: در این بازی نشان دادیم که همدل هستیم و در این سال‌ها تبدیل به یکی از بهترین تیم‌ها در آسیا شده‌ایم.
او ادامه داد: اگر از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده می‌کردیم در جریان بازی می‌توانستیم پیروز از زمین خارج شویم و متأسفانه با سختی سوریه را شکست دادیم.
او افزود: وقتی بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد من به سایر بازیکنان گفتم که فقط حواس خود را جمع کنند تا گل دریافت نکنیم و از اینکه علیرضا بیرانوند در مهار ضربات پنالتی به ما کمک می‌کرد، مطمین بودم.
جهانبخش خاطر نشان کرد: باید از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم و اصلاً قبول ندارم که بد بازی کرده‌ایم. ما در نیمه اول خیلی خوب بود و در جریان بازی هم تلاش کردیم که بهتر شویم مخصوصاً زمانی که ۱۰ نفره شدیم با تمام توان جنگیدیم و خدا را شکر پایان بازی با خوشحالی بازیکنان ما همراه بود. امیدوارم از خبر جهانبخش:قبول ندارم که بد بودیم/باید موقعیت ها را تبدیل به گل
کنیم
راضی بوده باشید.

جهانبخش:قبول ندارم که بد بودیم/باید موقعیت ها را تبدیل به گل
کنیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۴۰:۳۴