جهادگران فاطمی مایه برکت هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جهادگران فاطمی مایه برکت هستند به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام مرتضی مطیعی شامگاه سه شنبه در جمع جوانان و مسئولان رزمایش جهادگران فاطمی سه ضمن قدردانی از خدمت رسانی جهادی در این رزمایش، تاکید کرد: حضور جهادگران در عرصه‌های مختلف مانند رزمایش جهادگران فاطمی مایه برکت و افتخار برای استان است.
وی از حضور جوانان در جهاد محرومیت زدایی به مثابه یک فرصت ارزشمند یاد کرد و گفت: گروه‌های جهادی با اقدام جهادی در حوزه‌های بهداشت و درمان، عمران، جهاد تبیین و…. مایه برکت خواهند بود.
امام جمعه سمنان با بیان اینکه جوانان جهادگر نزدیک گروه‌ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند، گفت: جهاد گران جهاد در حوزه‌های مختلف که همواره در زمره تأکیدات معظم‌له است را سر لوحه امور خودشان قرار داده‌اند.
مطیعی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره جهادگران و به خصوص جوانان جهادگر، بیان داشت: جوانان خوبی داریم که باید قدردان آنان باشیم امروز جوانان ما اگر از جوانان دوران دفاع مقدس بالاتر نباشند کمتر نیستند که مصادیق این موضوع در همین رزمایش‌های جهادی است.
وی انسان‌سازی را از جلوه‌های مکتب امام حسین (ع) دانست و خاطرنشان کرد: قدرت سازندگی عاشورا به این معنا است که بسیاری از افراد از طریق امام حسین (ع) با خدا و دین اسلام آشنا می‌شوند.
به گزارش سایت احکام، رزمایش جهاد گران فاطمی سه از امروز به مدت ده روز در نقاط محروم استان سمنان به اجرا در می‌آید. امیدوارم از خبر جهادگران فاطمی مایه برکت هستند راضی بوده باشید.

جهادگران فاطمی مایه برکت هستند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۲ ۰۲:۳۹:۴۸