جنگ غزه یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جنگ غزه یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار علی فدوی عصر سه شنبه در یادواره سرداران و یک‌هزار و ۱۳ شهید سرافراز شهرستان‌خوی با اشاره به تلاش صهیونیست‌ها برای اثرگذاری رسانه‌ای در راستای القای پیروزی آنان در جنگ مقابل حماس افزود: با وجود تصویرسازی و القای رسانه‌ای از سوی رژیم صهیونیستی در دنیا، دستشان برای مردم در نقاط مختلف جهان رو شده و بسیاری از شهروندان کشورهای مختلف، تبلیغات دروغین آنان را باور ندارند.
وی اضافه کرد: کشتاری که این رژیم اشغالگر و کودک کش در سرزمین‌های اشغالی مرتکب شده، یک نسل کشی بزرگ است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: رزمندگانی که در دامن پاک مادران پرورش داده شده اند، قهرمانان دنیای امروز هستند که معادلات سیاسی رژیم صهیونیستی و دنیا را برهم زده است.
سردار فدوی اظهار کرد: امروز رزمندگان حماس در جایگاهی قرار دارند که برای رژیم صهیونیستی شرط تعیین می‌کنند و این قدرت راهبردی برگرفته از مقاوم اسلامی و تبعیت از آموزه‌های نظام اسلامی است.
وی تاکید کرد: در اسلام، کمتر کسی به پای «شهید» می‌رسد، شهیدانی که آگاهانه و با اخلاص نیت، به سوی میدان نبرد حق و باطل رفته و خون پاک خود را نثار اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده اند.
سردار فدوی گفت: درباره مقام شهیدان، روایات بسیار زیادی در منابع اسلامی دیده می‌شود که حکایت از عظمت فوق العاده و ارزش والای کار شهیدان دارد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حدیثی از رسول اکرم (ص) افزود: طبق این حدیث، بالاتر از هر نیکی، نیکی دیگری وجود دارد تا به شهادت در راه خدا رسد که برتر از آن چیزی متصور نیست امیدوارم از خبر جنگ غزه یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی است راضی بوده باشید.

جنگ غزه یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۰ ۰۲:۴۱:۳۲