جنایت جدید اسراییل در جنوب لبنان/ دست‌کم ۶ تن شهید
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جنایت جدید اسراییل در جنوب لبنان/ دست‌کم ۶ تن شهید
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از النشره، در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، دست‌کم ۶ لبنانی شهید و ۷ نفر دیگر مجروح شدند.
در خبری مرتبط، خبرنگار المیادین نیز چهارشنبه شب گزارش داد که در حمله جنگنده‌های متخاصم رژیم صهیونیستی به حومه شهر «طیر حرفا» و رستورانی در شهر ناقوره در جنوب لبنان، دست کم ۴ شهید و ۶ زخمی برجای گذاشت.
حمله رژیم صهیونیستی به روستای «ناقوره» در جنوب لبنان دست کم چهار شهید بر جای گذاشت.
رئیس شورای شهرداری محلی به رسانه‌های لبنانی گفت که حمله جداگانه اسرائیل به خانه‌ای در روستای «طیر حرفا» شهادت حداقل یک نفر را به دنبال داشت.
وی گفت که در حال حاضر جست‌وجو برای یافتن بازماندگان که ممکن است زیر آوار گرفتار شده باشند، در حال انجام است.
خبرگزاری رویترز به نقل از «منابع امنیتی» ناشناس گزارش داد که در فاصله این دو حمله حداقل پنج نفر از جمله نیروهای مقاومت حزب‌الله نیز به شهادت رسیده‌اند.
رادیو ارتش اسرائیل مدعی شد که این حملات در تلافی حمله موشکی حزب‌الله به شهر «کریات شمونه» در سرزمین‌های اشغالی صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش، قهوه خانه‌ای که هدف حملات اسرائیل در الناقوره قرار گرفت نزدیک یکی از مراکز یونیفل است. حمله رژیم صهیونیستی به طیرحرفا یک خودروی مرکز درمانی اسلامی را هدف قرار داده است.
در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «حولا» در جنوب لبنان یک نفر به شهادت رسید و ۹ نفر دیگر نیز زخمی شدند.
جنبش لبنانی «امل» کشته شدن یکی از مسئولان سازمانی این گروه و یک امدادگر اورژانس در حمله هوایی اسرائیل بر «الناقوره» در جنوب لبنان را تأیید کرد. امیدوارم از خبر جنایت جدید اسراییل در جنوب لبنان/ دست‌کم ۶ تن شهید
شدند
راضی بوده باشید.

جنایت جدید اسراییل در جنوب لبنان/ دست‌کم ۶ تن شهید
شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۸ ۰۲:۴۰:۵۲