جمع‌آوری معتادان متجاهر در بروجرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جمع‌آوری معتادان متجاهر در بروجرد به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ مهدی مهدوی‌کیا در سخنانی، اظهار داشت: در راستای مطالبات مردمی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح ارتقا امنیت اجتماعی باهدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرایم در بروجرد اجرا شد.
وی افزود: در اجرای این طرح پلیس با هماهنگی قضائی با ورود به محل‌های پاتوق معتادان متجاهر و کارتن‌خواب که باعث سلب آسایش شهروندان شده بودند، ۲۳ معتاد متجاهر را جمع‌آوری و برای بهبود وضعیت و ترک اعتیاد به مراکز بازپروری منتقل کردند.
فرمانده انتظامی بروجرد، عنوان کرد: اعتیاد در بسیاری از جرایم و آسیب‌ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش داشته، لذا لازم است به این نکته توجه کنیم که وجود پاتوق استعمال مواد یا خرده‌فروشان در محله‌ای که در آن زندگی می‌کنیم تهدیدی جدی برای امنیت و سلامت فردی و اجتماعی به‌ویژه جوانان عزیز بوده و نباید به آن بی‌تفاوت باشیم و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. امیدوارم از خبر جمع‌آوری معتادان متجاهر در بروجرد راضی بوده باشید.

جمع‌آوری معتادان متجاهر در بروجرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۲ ۰۲:۳۸:۵۴