جلسه پایانی صلح و سازش دو طایفه محمدموسایی و محمدی برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جلسه پایانی صلح و سازش دو طایفه محمدموسایی و محمدی برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، جلسه پایانی صلح و سازش دو طایفه محمدموسایی و محمدی به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان و با حضور اعضای شورای تأمین استان شامگاه شنبه برگزار شد.
استاندار خوزستان در ابتدای این نشست اظهار کرد: ایل و طایفه بهمئی، خدمات بسیاری را به انقلاب اسلامی ارائه کردند و در دفاع مقدس خوش درخشیدند اما بر اثر پیشامدی با یکدیگر درگیر شدند که موجب کشته شدن ٢٠ نفر از اعضای دو طایفه در باغملک شد.
حسینی محراب عنوان کرد: پس از گذشت سالیان طولانی به لطف خدا این دو طایفه مجدداً در کنار یکدیگر قرار گرفتند و زندگی جدیدی را آغاز کردند.
وی بیان کرد: کمک‌های شورای تأمین شهرستان باغملک، راسایت احکاممز، فراجا، قوه قضائیه، دادستانی و جلساتی که با حضور هیئت‌های صلح، روحانیت و سادات برگزار شد؛ نقش بسزایی را در این صلح داشتند و موجب شدند تا این دو طایفه بار دیگر بر اساس دستور قرآن کریم با صلح و برادری در کنار هم قرار گیرند.
استاندار خوزستان طی توصیه‌ای به جوانان تصریح کرد: طوایف و جوانان که سازنده انقلاب هستند باید احساسات خود را کنترل کنند و مشکلات را با کمک بزرگان، عقلانیت و منطق برطرف کنند و از گذشته درس بگیرند.
حسینی محراب در پایان از سپاه حضرت ولیعصر (عج)، قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع) و اعضای شورای تأمین استان تقدیر کرد. امیدوارم از خبر جلسه پایانی صلح و سازش دو طایفه محمدموسایی و محمدی برگزار
شد
راضی بوده باشید.

جلسه پایانی صلح و سازش دو طایفه محمدموسایی و محمدی برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۹ ۰۲:۳۸:۳۰