جلسه شورای انقلاب‌ فرهنگی برای بازنگری مصوبه کنکور برگزار
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جلسه شورای انقلاب‌ فرهنگی برای بازنگری مصوبه کنکور برگزار
می‌شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با اشاره به برگزاری جلسه اصلاح قانون کنکور با حضور وزرای مربوطه و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر قالیباف، گفت: مقرر شد، جلسه‌ای توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای همراهی با مجلس تشکیل و جمعی از نمایندگان در آن شرکت کنند تا اصلاحات و بازنگری لازم در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت پذیرد.
علیرضا منادی سفیدان گفت: عصر امروز (۳۰ مردادماه) در محل دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی و به ریاست ایشان و با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، برخی از اعضای حقیقی و حقوقی این شورا، نواب رئیس مجلس، اعضای هیأت رئیسه، برخی از نمایندگان مجلس و وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش و رئیس سازمان سنجش و پذیرش کشور جلسه‌ای با موضوع نحوه برگزاری آزمون سراسری برگزار شد.
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: در این نشست، رئیس مجلس و نمایندگان بر اجرای قانون سنجش و پذیرش مصوب مجلس شورای اسلامی تاکید کردند. با عنایت به اینکه در ماده (۴) قانون مصوب مجلس، شورای سنجش و پذیرش کشور مکلف است مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را رعایت کند و از سوی دیگر تاکید نمایندگان مجلس بر عدم رعایت احکام صریحی از قانون در کنکور ۱۴۰۲ بود، مقرر شد فردا جلسه‌ای توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای همراهی با مجلس تشکیل و جمعی از نمایندگان در آن شرکت کنند تا اصلاحات و بازنگری لازم در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای کنکور ۱۴۰۳ صورت پذیرد. امیدوارم از خبر جلسه شورای انقلاب‌ فرهنگی برای بازنگری مصوبه کنکور برگزار
می‌شود
راضی بوده باشید.

جلسه شورای انقلاب‌ فرهنگی برای بازنگری مصوبه کنکور برگزار
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۲ ۰۲:۳۸:۱۰