جشن وصال ۲۲۰ زوج گیلانی برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جشن وصال ۲۲۰ زوج گیلانی برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، جهانبخش آرمان عصر جمعه در جشن وصال که با حضور گسترده شهروندان و گردشگران در طرح سالم‌سازی سفیر امید شهرستان آستارا برگزار شد، اظهار کرد: اشاعه و ترویج ازدواج به موقع، آگاهانه، آسان و پایدار از جمله اهداف برپایی این جشن است.
مدیر کل ورزش و جوانان گیلان بر ترویج فرهنگ اصیل ازدواج اسلامی و آسان در جامعه تاکید کرد و افزود: با اشاعه فرهنگ ازدواج اسلامی در جامعه بسیاری از مشکلات خانواده‌ها از جمله افزایش آمار طلاق کم می‌شود.
وی موضوع جوانان را اولویت دولت سیزدهم دانست و از همه دستگاه‌ها خواست در راستای ترویج ازدواج آسان در جامعه گام بردارند، گفت: جشن وصال ۲۲۰ زوج در هفته ازدواج امسال در سراسر استان گیلان با شعار آسان و آسمانی، برگزار و زوجین زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.
گفتنی است، جشن وصال به همت ستاد ساماندهی امور جوانان و با همکاری اداره ورزش و جوانان، شهرداری آستارا، سپاه ناحیه آستارا، سازمان‌های مردم نهاد بانوان خلاق جوان و رنگین کمان زندگی برگزار شد که با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح همچون موسیقی سنتی، نمایش طنز و مراسم سنتی عروس بران همراه بود در پایان این جشن نیز با اهدای هدایایی از ۲۰ نوعروس تجلیل شد. امیدوارم از خبر جشن وصال ۲۲۰ زوج گیلانی برگزار شد راضی بوده باشید.

جشن وصال ۲۲۰ زوج گیلانی برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۵:۰۹