جشن عید غدیرخم امسال متفاوت تر از همیشه برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جشن عید غدیرخم امسال متفاوت تر از همیشه برگزار شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار شامگاه دوشنبه در حاشیه برگزاری بازدید محل برگزاری جشن غدیر اظهار کرد: همانگونه که مراسم عزاداری ائمه اطهار (ع) با شور و اهمیت ویژه ای برگزار می‌شود، باید جشن اعیاد و میلاد نیز با حرارت و نشاط بیشتری اجرا شود.
وی ادامه داد: ایجاد مداوم جشنواره‌های مذهبی همچون جشن امروز نیاز به فرهنگ سازی و جای کار دارد و باید برگزاری اینگونه مراسم‌های شادی بخش متمرکز برای اهل بیت استمرار داشته باشد.
امام جمعه ایلام با بیان اینکه باید فضای جشن و ابراز شادمانی برای خادمان اهل بیت بر عزاداری‌ها غلبه پیدا کند، تاکید کرد: جشن‌های اعیاد که به صورت مردمی و با حضور خودجوش و پرشور مردم برگزار می‌شود، نیازمند مکان‌های مناسب است.
حجت‌الاسلام کریمی تبار با ابراز خرسندی از جشن غدیر امسال بیان کرد: عید غدیرخم امسال متفاوت‌تر از همیشه و با محوریت کودکان و نوجوانان برگزار شد و باید با اجرای اینگونه برنامه‌ها، فضای شادی و نشاط را بر جامعه و به ویژه برای نسل جدید حاکم کنیم. امیدوارم از خبر جشن عید غدیرخم امسال متفاوت تر از همیشه برگزار شد راضی بوده باشید.

جشن عید غدیرخم امسال متفاوت تر از همیشه برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۴ ۰۲:۳۸:۲۸