جشن۴۵سالگی انقلاب ایران بیانگراستقامت مردم در دفاع از
ارزش‌ها است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جشن۴۵سالگی انقلاب ایران بیانگراستقامت مردم در دفاع از
ارزش‌ها است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی نوری شامگاه یکشنبه در مراسم جشن انقلاب که با حضور جمعی از بازاریان و اصناف برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی تصور می‌کردند بعد از گذشت یک دهه از عمر انقلاب به واسطه تحریم‌های ظالمانه و جنایت‌ها و بحران‌هایی که بر علیه کشورمان ایجاد کردند، شاهد از همپاشی آن باشند.
وی افزود: یکی از اهداف اصلی بحران‌های سیاسی، امنیتی، اقتصادی که توسط استکبار بر علیه ایران ایجاد شده، دلسردی مردم از نظام و انقلاب بوده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان ادامه داد: در حال حاضر با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ریل گذاری خوبی در حوزه طرح‌های مربوط به مرز و مرزنشینان استان انجام شده است و برای سرمایه گذاری بیشتر در استان هم زمینه حضور هلدینگ‌های بزرگ کشوری در استان فراهم شده است.
نوری با اشاره به اینکه سال گذشته استان در زمینه بیکاری و تورم رتبه‌های اول کشور را داشت، ادامه داد: در حال حاضر در زمینه تورم ماهانه رتبه ۲۱ را در بین استان‌های مختلف کشور داریم.
وی ادامه داد: بهترین عملکرد را در کاهش نرخ تورم و بیکاری در استان در سطح کشور طی سال جاری داشته‌ایم.
انتخاب ۳۰ نفر از معتمدان برای حضور در هیأت اجرایی انتخابات
‌فرماندار شهرستان سنندج هم در ادامه این مراسم با بیان اینکه مهمترین ویژگی انقلاب که آن را منحصر به فرد کرده، مردمی بودن انقلاب اسلامی است، گفت: هر گونه فعالیتی در کشور ما با مشورت مستقیم و غیرمستقیم مردم شکل می‌گیرد و از جمله این رویدادها انتخابات است.
حسن عسگری با اشاره به انتخابات پیش‌رو در ۱۱ اسفند امسال، بیان کرد: چهار مؤلفه مدنظر رهبر معظم انقلاب را به عنوان راهبردهای انتخاباتی در دستور کار قرار داده‌ایم.
وی یادآور شد: ۶۱ نفر در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران تأیید صلاحیت شدند به عبارتی به ازای هر کرسی بیش از ۳۰ نفر از طیف‌ها و تفکرهای مختلف در صحنه رقابت حضور دارند.
فرماندار سنندج با بیان اینکه ۱۹ بهمن تعداد دیگری به این لیست افزوده می‌شوند، ادامه داد: به منظور ارتقای سلامت انتخابات هم حدود ۳۰ نفر از اقشار مختلف از جمله بازاریان به عنوان معتمدین در هیأت اجرایی انتخاب می‌شوند. امیدوارم از خبر جشن۴۵سالگی انقلاب ایران بیانگراستقامت مردم در دفاع از
ارزش‌ها است
راضی بوده باشید.

جشن۴۵سالگی انقلاب ایران بیانگراستقامت مردم در دفاع از
ارزش‌ها است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۵ ۰۲:۳۷:۴۶