جشنواره «جهادگران علم و فناوری» راهکاری برای شناسایی
نخبگان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جشنواره «جهادگران علم و فناوری» راهکاری برای شناسایی
نخبگان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد عینی شامگاه پنج شنبه در آئین اختتامیه جشنواره «جهادگران علم و فناوری» در سنندج اظهار کرد: جشنواره جهادگران علم و فناوری هر ساله در سطح استان کردستان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره از جشنواره افزود: جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف شناسایی و جذب نخبگان، مخترعان و فرهیختگانی است که در جای‌جای استان کردستان حضور دارند، بوده است.
معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان کردستان به شرکت ۸۶ اثر از مخترعان و نخبگان استان به دبیرخانه این دوره از جشنواره اشاره و بیان کرد: از تعداد آثار ارسالی ۲۲ طرح مورد حمایت قرار می‌گیرد و ۱۰ طرح هم به عنوان آثار برگزده منتخب شدند..
وی افزود: آثار مورد حمایت به شرکت پیشگامان معرفی خواهند شد و این شرکت برابر با ابلاغ از طرح‌ها و ایده‌های که قابلیت تجاری‌سازی داشته باشند را مورد حمایت قرار خواهد داد.
عینی افزود: داوران این دوره از جشنواره سیروان محمدی آذر، سیدپیام حسینی، سیدعلی حسینی، حسین نوری و محمد خورانی را برعهده داشتند که بعد از ارزیابی آثار نفرات منتخب را به دبیرخانه جشنواره معرفی کردند.
وی به اسامی فناوران برتر جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: شاهو مردوخ‌پور، مظهر فردوسی، معین حسین‌پناهی، شاهین ملکی، ارشاد ملکی، سعید ادوایی و شایان امینی به عنوان فناوران برتر این دوره از جشنواره معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان کردستان افزود: یاور صلاحی، مریم حسینی و متین اسدی به عنوان آثار شایسته تقدیر و از مستوره جواهری و سارا حق‌شناس به عنوان پایگاه علمی برتر و محمدمیلاد جعفری به عنوان مسئول خبرگزاری علم و فناوری استان تجلیل شد.
جشنواره «جهادگران علم و فناوری» با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری و با معرفی نفرات برتر در سالن امامت مجتمع شهید حاج قاسم سلیمانی به کار خود پایان داد. امیدوارم از خبر جشنواره «جهادگران علم و فناوری» راهکاری برای شناسایی
نخبگان
راضی بوده باشید.

جشنواره «جهادگران علم و فناوری» راهکاری برای شناسایی
نخبگان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۵ ۰۲:۴۲:۵۶