جزییات تعطیلی مدارس در برخی شهرها و روستاهای کردستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جزییات تعطیلی مدارس در برخی شهرها و روستاهای کردستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، میثم منتشلو شامگاه شنبه به خبرنگاران رسانه‌های جمعی اعلام کرد: مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی شهرستان سنندج برای فردا یکشنبه غیرحضوری شد.
وی بیان کرد: به دلیل بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر و بنا به پیشنهاد آموزش و پرورش و موافقت فرماندار، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی روستاهای این شهرستان فردا یکشنبه بصورت غیرحضوری برگزار می‌شود.
منتشلو خاطرنشان کرد: همچنین مدارس ابتدایی شهرهای شهرستان سنندج برای فردا یکشنبه بصورت غیرحضوری خواهد بود.
وی همچنین به شروع به کار مدارس ابتدایی و پیش دبستانی روستایی و شهری شهرستان دیواندره در روز یکشنبه مورخه هشتم بهمن ماه پرداخت و تصریح کرد: براساس تصمیم فرماندار شهرستان (رئیس شورای آموزش و پرورش) به دلیل برودت هوا فردا یکشنبه هشتم بهمن ماه فعالیت تمامی مدارس روستایی در نوبت صبح در دوره ابتدایی با تأخیر و از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح آغاز خواهد شد.
مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان یادآور شد: مراکز پیش‌دبستانی دیواندره و مدارس مقطع ابتدایی شهری در نوبت صبح فردا یکشنبه هشتم بهمن ماه نیز با تأخیر و از ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز خواهد شد.
وی از غیرحضوری شدن مدارس روستاهای محور ژاورود و ژریژه شهرستان سروآباد در روز یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ خبر داد و اضافه کرد: فعالیت تمام مدارس دوره‌های تحصیلی روستاهای محور ژاورود و ژریژه در نوبت صبح به صورت غیرحضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد و مراکز پیش دبستانی در این تاریخ تعطیل است.
منتشلو در خصوص غیرحضوری شدن و تأخیر در شروع به کار برخی از مدارس شهرستان قروه بیان کرد: فردا یکشنبه فعالیت تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم سطح روستا در نوبت صبح به صورت غیرحضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد.
وی عنوان کرد: همچنین تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم و متوسطه اول و دوم سطح شهر قروه با یک ساعت تأخیر آغاز خواهد شد و مراکز پیش دبستانی نیز در این تاریخ تعطیل است.
وی از غیرحضوری شدن و تأخیر در شروع به کار برخی از مدارس منطقه سریش آباد در روز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ خبر داد و اضافه کرد: فعالیت تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم سطح روستا در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و آموزش در بستر شاد انجام خواهد شد و تمامی مدارس ابتدایی دوره اول و دوم و متوسطه اول و دوم سطح شهر سریش‌آباد نیز با یک ساعت تأخیر آغاز خواهد شد و مراکز پیش دبستانی در این تاریخ تعطیل است. امیدوارم از خبر جزییات تعطیلی مدارس در برخی شهرها و روستاهای کردستان راضی بوده باشید.

جزییات تعطیلی مدارس در برخی شهرها و روستاهای کردستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۸ ۰۲:۳۷:۵۷