جزییاتی از حمله پهپادی به یک میدان گازی در سلیمانیه
عراق

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جزییاتی از حمله پهپادی به یک میدان گازی در سلیمانیه
عراق
به گزارش سوالات شرعی و احکام، خبرگزاری رویترز گزارش داد که در پی حمله پهپادی به میدان گازی «کورمور» در شهر «چمچمال» در سلیمانیه عراق، ۴ نفر کشته شدند.
به گزارش منابع خبری، یکی از مقامات اقلیم کردستان عراق در گفت‌وگو با رسانه‌های خبری اعلام کرد که در پی این حمله پهپادی، دست‌کم ۴ نیروی خارجی در این میدان گازی کشته و دو تن دیگر نیز مجروح شدند.
شهردار شهر چمچمال نیز درباره این حمله گفت: این حمله با یک پهپاد هدایت شونده از راه دور انجام شد که به ساختمان در حال ساخت داخل میدان گازی کورمور برخورد کرد.تاکنون گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.ساعاتی پیش بود که منابع خبری از جمله شبکه المیادین از انفجار در میدان گازی «کورمور» در منطقه «چمچمال» در استان سلیمانیه خبر دادند.
گفتنی است که میدان گازی کورمور یکی از غنی‌ترین مناطق از لحاظ منابع طبیعی در استان سلیمانیه واقع در اقلیم کردستان عراق به شمار می‌رود.
این اولین حمله راکتی به میدان گازی کورمور، بزرگ‌ترین میدان گازی عراق تحت مدیریت دو شرکت اماراتی دانه گاز در سال ۱۴۰۳ و هفتمین حمله از ابتدای سال ۱۴۰۱ است.
با گذشت بیش از دو سال از اولین حمله راکتی به این میدان گازی، تا این لحظه به طور دقیق مشخص نشده است که چه گروهی در پشت این حملات قرار دارد. امیدوارم از خبر جزییاتی از حمله پهپادی به یک میدان گازی در سلیمانیه
عراق
راضی بوده باشید.

جزییاتی از حمله پهپادی به یک میدان گازی در سلیمانیه
عراق  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۷ ۰۲:۴۱:۰۰