جزئیات تکمیلی شهادت بسیجی کرمانشاهی اعلام شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جزئیات تکمیلی شهادت بسیجی کرمانشاهی اعلام شد به گزارش سوالات شرعی و احکام و به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در پی درگیری رزمندگان سپاه کرمانشاه با اشرار مسلح در یکی از شهرک‌های حاشیه شهر، یکی از بسیجیان حافظ امنیت به نام سجاد امیری به شهادت رسید.
در این درگیری فرد مهاجم در تیم، احدی از اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت است که به دلیل جرایم قبلی محکوم به حبس بوده که پس از اتمام مرخصی از مراجعت به زندان خودداری و در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه مستقر شده است.
پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر حضور تیم فوق در مکان مذکور تعدادی از نیروهای حافظ امنیت در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به محل اعزام که در این حین متهم بدون توجه به اخطار مأمورین، با کلت کمری اقدام به شلیک به سوی احدی از بسیجیان حاضر در صحنه بنام سجاد امیری نموده و بلافاصله از محل متواری می‌شود، که منجر به شهادت وی شده است.
لازم به ذکر است که تیم فوق مسلح به سلاح کلت کمری و نارنجک و… بوده است. امیدوارم از خبر جزئیات تکمیلی شهادت بسیجی کرمانشاهی اعلام شد راضی بوده باشید.

جزئیات تکمیلی شهادت بسیجی کرمانشاهی اعلام شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۳ ۰۲:۴۰:۱۱