جبهه انقلاب فرمان جهاد تبیین را عملیاتی کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جبهه انقلاب فرمان جهاد تبیین را عملیاتی کرد گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام سیدمحمد افشین‌فر در سخنرانی شب اول محرم‌الحرام ۱۴۴۶ هیأت حسین جان (ع) بجنورد با اشاره به تصادم آغاز محرم و اربعین شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی اظهار کرد: هر آنچه خدا برای انسان مقدر کند، خیر است.
وی در ادامه با اشاره به چرایی خیریت هر تقدیری برای مؤمن افزود: صبر و شکر بر عافیت و سختی‌ها توصیه شده است.
سخنران هیأت حسین جان (ع) بجنورد بیان کرد: دنیا محل تربیت و رشد انسان است و خداوند با محدودیت نعمت تلاش برای رشد را محقق می‌کند.
استاد حوزه‌های علمیه خراسان شمالی گفت: خداوند باری تعالی غیر از خوبی برای امت مقدر نمی‌کند.
حجت‌الاسلام افشین‌فر تصریح کرد: انقلاب اسلامی با اهداف متعالی خود برآوردنده آرزوهای دیرینه است.
سخنران هیأت حسین جان (ع) بجنورد تصریح کرد: حرکت جبهه انقلاب در ایام چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تقویت مشارکت به نحوی عملیاتی کردن فرمان جهاد تبیین است.
دبیر جبهه مردمی فرهنگی و اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به لزوم ایستادگی جامعه در برابر برخی رفتارها گفت: جلوی لغزش‌های احتمالی مدیران را حضور در صحنه مؤمنین می‌گیرد.
حجت‌الاسلام افشین‌فر گفت: شهید رئیسی منطق انقلاب را علنی کرد و قداست را با سیاست درآمیخت و این به مثابه زنده بودن فرهنگ متعالی انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به عملکرد درخشان دولت سیزدهم در رفع نارسایی‌ها و ارتقای زیرساخت‌ها گفت: شهید رئیسی طراز مدیریت انقلابی بود.
استاد حوزه علمیه خراسان شمالی بیان کرد: ترساندن جامعه در هنگام حضور جناب مسلم بن عقیل در کوفه باعث خالی شدن اطراف وی شد. امیدوارم از خبر جبهه انقلاب فرمان جهاد تبیین را عملیاتی کرد راضی بوده باشید.

جبهه انقلاب فرمان جهاد تبیین را عملیاتی کرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۷ ۰۲:۳۹:۲۳