جایگاه پارک علم و فناوری استان ایلام باید ارتقا پیدا
کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جایگاه پارک علم و فناوری استان ایلام باید ارتقا پیدا
کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسن بهرام نیا روز پنجشنبه در نشست ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استان، افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال باید نصب العین همه مدیران باشد.
وی رسالت اصلی پارک علم و فناوری استان را تولید و اشتغال بر اساس دانش روز عنوان کرد و گفت: پارک علم و فناوری استان بسیار ضعیف است و در مقیاس ملی جزو پارک‌های ضعیف شناخته می‌شود که باید با تلاش شبانه روزی مدیر این پارک و اهتمام و همکاری همه دستگاه این عقب ماندگی برطرف شود.
استاندار ایلام در ادامه خواستار شد که جایگاه از دست رفته استان در بحث پارک علم و فناوری در مقیاس ملی بازگردانده شود.
وی تاکید کرد: پارک علم و فناوری باید جایگاهی برای اشتغال و کسب درآمد استعدادهای درخشان استان باشد و با تلاش شبانه روزی و مطالبه گری جایگاه بسیار مطلوبی در استان و کشور کسب کند.
بهرام نیا در ادامه با عنوان این مطلب که انتظار دارم مسئولان پارک علم و فناوری ایلام تحولی در این بخش ایجاد کنند، اضافه کرد: چراکه شرکت‌های خوبی در زمینه علم و فناوری در استان تشکیل شده که تعداد ثبت شده و تعداد در حال ثبت بوده که نیازمند ساماندهی هستند.
وی اضافه کرد: آنچه در سال ۱۴۰۱ تکلیف شده، حمایت همه جانبه از شرکت‌های دانش بنیان است که در این راستا همه دستگاه‌های اجرایی باید از ظرفیت خود برای کمک به پارک علم و فناوری استفاده کنند. امیدوارم از خبر جایگاه پارک علم و فناوری استان ایلام باید ارتقا پیدا
کند
راضی بوده باشید.

جایگاه پارک علم و فناوری استان ایلام باید ارتقا پیدا
کند  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۳۰ ۰۲:۴۱:۲۷