جان باختن بیش از ۴ هزار دانش‌آموز در حمله‌های اسراییل به
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جان باختن بیش از ۴ هزار دانش‌آموز در حمله‌های اسراییل به
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، تاکنون ۲۱ هزار و ۱۱۰ نفر در جنگ غزه جان خود را از دست داده‌اند. این میزان معادل یک درصد از جمعیت این باریکه است و این موضوع آشکارترین دلیل در نسل کشی فلسطینیان به دست رژیم صهیونیستی است. کشته شدن این میزان از جمعیت غیرنظامی معادل کشته شدن ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار آمریکایی طی یک جنگ فرضی است.
به گزارش الجزیره، بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش غزه، از هفتم اکتبر تا ۲۶ دسامبر طی توحش رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، ۴ هزار و ۳۷ دانش‌آموز و ۲۰۹ تن از کارکنان حوزه آموزش جان خود را از دست داده‌اند.
همچنین طی همین بازه زمانی، ۷ هزار و ۲۵۹ دانش آموز و ۶۱۹ معلم در حملات هوایی و عملیات زمینی نیروهای صهیونیست زخمی شده‌اند.
این وزارتخانه و سازمان‌های مردم نهاد مستقر در این باریکه اعلام کرده‌اند اسرائیل ۳۵۲ مدرسه را در غزه هدف حملات خود قرار داده و به صورت کلی یا جزئی تخریب کرده است. به همین دلیل اکنون آموزش بیش از ۴۰۰ هزار فلسطینی که ۵۲ درصد از آن‌ها دختر هستند تحت تأثیر قرار گرفته است.
مدارس ۳ منطقه شهر غزه، خان‌یونس و شمال غزه بیشترین آسیب‌ها را از حملات رژیم صهیونیستی دیده‌اند به طوری که ۷۴ درصد از تمامی تخریب‌ها در این مناطق رخ داده است. امیدوارم از خبر جان باختن بیش از ۴ هزار دانش‌آموز در حمله‌های اسراییل به
غزه
راضی بوده باشید.

جان باختن بیش از ۴ هزار دانش‌آموز در حمله‌های اسراییل به
غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۸ ۰۲:۳۶:۳۵