جاذبه‌های گردشگری و چهره‌های شاخص تنگستان به کشور معرفی
شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جاذبه‌های گردشگری و چهره‌های شاخص تنگستان به کشور معرفی
شوند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی شنبه شب در نشست هماهنگی ساخت برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» برای پخش از شبکه مستند صدا و سیما کشور عنوان داشت: یکی از برنامه‌های بسیار خوبی که می‌تواند در راستای معرفی بیش از پیش ظرفیت‌ها و جاذبه‌های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شهرستان به سراسر کشور مفید واقع شود.
فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه این شهرستان در هر ۲ بخش مرکزی و دلوار دارای جاذبه‌های منحصر به فردی جهت معرفی به ایران زمین است اضافه کرد: وجود کلوت ها و سواحل بکر و بسیار زیبا، بازارچه‌های تجاری، صیادی دلوار و صنایع دستی، منطقه گردشگری خائیز، منطقه تفریحی و گردشگری آب گرم معدنی، نخیلات اهرم، قطب کشاورزی منطقه در شهرآباد و روستاهای سمل و گلنگون را می‌توان نام برد که تاکنون در زمینه معرفی این جاذبه‌ها کاری صورت نگرفته که انتظار است در این برنامه توجه خاصی به این ظرفیت‌های تنگستان صورت گیرد.
وی با بیان اینکه تنها ملت ایران با یک چهره شاخص از شهرستان (شهید رئیسعلی دلوار) خوب آشنا هستند یاد آور شد: تنگستان دارای چهره‌ای علمی و مبارزاتی زیادی همچون معتقد اهرمی کاتب قرآن رمزدار، علم الهدای اهرمی مجتهد شیعه و رهبر مشروطه‌خواهان بوشهر، زایر خضرخان ملقب به امیر اسلام از هم رزمان رئیسعلی دلواری در نبرد علیه نیروهای انگلیس و شهید احمد خان تنگستانی و… است که تاکنون به آن صورت لازم برای ملت ایران معرفی نشده‌اند.
وی در این نشست از شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای اهرم آباد و دلوار خواست همکاری و همراهی لازم با تهیه کننده برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» در تنگستان داشته باشند.
نشست هماهنگی ساخت برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» جهت پخش از سیما مستند کشور به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان، شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای اهرم، آباد و دلوار و تهیه کننده و کارگردان برنامه مستند تلویزیونی «اهل ایران» اسماعیل حسینی در محل دفتر فرماندار برگزار شد. امیدوارم از خبر جاذبه‌های گردشگری و چهره‌های شاخص تنگستان به کشور معرفی
شوند
راضی بوده باشید.

جاذبه‌های گردشگری و چهره‌های شاخص تنگستان به کشور معرفی
شوند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۵ ۰۲:۴۳:۰۱