جاده مرگ قربانی گرفت/ جان باختن یک نفر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جاده مرگ قربانی گرفت/ جان باختن یک نفر مهدی فرضی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: به دنبال گزارش حادثه رانندگی مابین سه راهی سربند و شرکت کشت و صنعت مغان در بخش اسلام آباد شهرستان پارس آباد، اکیپ فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو ۲۰۷ متأسفانه راننده پراید فوت و یک نفر دیگر نیز مصدوم شد.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: مصدوم این حادثه توسط اورژانس به بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد انتقال داده شد.
شهرام وخشوری؛ فرمانده پلیس راه سربند مغان نیز در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: علت این حادثه انحراف به چپ پژو ۲۰۷ بوده است.
فرمانده پلیس راه سربند مغان تاکید کرد: از رانندگان می‌خواهیم تا در هنگام رانندگی حتماً سرعت قانونی را رعایت کرده و به قوانین راهنمایی و رانندگی پایبند باشند تا با بروز سوانح رانندگی جان خود و سرنشینان و همشهریان خود را دچار خطر نکنند.
به گزارش سوالات شرعی و احکام، جاده‌های شهرستان پارس‌آباد از پرحادثه‌ترین جاده‌های استان اردبیل هستند که تکمیل چهاربانده کردن این جاده‌ها از مطالبات اساسی و به جد مردم این شهرستان است. امیدوارم از خبر جاده مرگ قربانی گرفت/ جان باختن یک نفر راضی بوده باشید.

جاده مرگ قربانی گرفت/ جان باختن یک نفر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۶:۰۲