جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا از طریق ناوگان حمل‌ونقل
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا از طریق ناوگان حمل‌ونقل
لرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا عبدی شامگاه شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، چهار میلیون و ۲۰۵ هزار و ۵۷۴ تن انواع کالا با ناوگان حمل‌ونقل عمومی استان جابه‌جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با سه میلیون و ۹۳۰ هزار و ۷۰ تن، ۴ درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: این میزان کالا در قالب ۳۱۵ هزار و ۵۷۰ فقره بارنامه جابه‌جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۳۰۷ هزار و ۱۹۴ بارنامه، ۲ درصد افزایش داشته است.
معاون اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، بیان کرد: در حال حاضر ۱۱۰ شرکت حمل‌ونقل کالا، ۱۹ هزار و ۸۸۲ راننده و ۱۱ هزار و ۷۴۵ ناوگان باری سنگین در بخش حمل‌ونقل باری استان فعالیت می‌کند.
عبدی به آمار وانت‌بارهای استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۱۲ هزار و ۶۷ وانت‌بار و ۱۶۲ راننده دارای کارت هوشمند در حمل کالای استان مشغول فعالیت هستند، همچنین تأسیس و ثبت یک شرکت حمل‌ونقل تخصصی وانت‌بار و تأسیس چهار شرکت وانت‌بار دیگر در استان با پیشرفت ۶۰ درصدی در حال انجام است.
وی اضافه کرد: در خصوص سامانه حمل مواد معدنی و تهیه شناسنامه معادن این اداره کل با همکاری سازمان صمت استان در حال جمع‌آوری و ثبت مشخصات همه معادن و مراکز تولید بار در سطح استان هستند که در حال حاضر این طرح در شهرستان‌های چگنی و دورود به اتمام رسیده است. امیدوارم از خبر جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا از طریق ناوگان حمل‌ونقل
لرستان
راضی بوده باشید.

جابه‌جایی بیش از ۴ میلیون تن کالا از طریق ناوگان حمل‌ونقل
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۳:۲۷