جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن موادمعدنی ومصالح ساختمانی از
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن موادمعدنی ومصالح ساختمانی از
لرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، داریوش موسیوند امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه حمل مصالح ساختمانی و مواد معدنی با تناژ مناسب و اخذ بارنامه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار داشت: برای همین منظور جلسات متعدد حضوری برگزار شده است و تمام تلاش‌ها پیرو این مسئله است که حمل این محمولات توسط رانندگان دارای کارت هوشمند و تحت صحابت اسناد حمل (بارنامه) صورت گیرد.
وی ادامه داد: در هشت‌ماهه سال جاری یک میلیون و ۶۵ هزار و ۲۲۸ تن مصالح ساختمانی و مواد معدنی در قالب ۵۴ هزار و ۹۷۷ بارنامه در استان جابه‌جا شده است.
رئیس اداره حمل‌ونقل کالا اداره کل راهداری حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، بیان کرد: طی سال جاری علاوه بر برگزاری جلسات متعدد با ذی‌نفعان حوزه مصالح ساختمانی و معدنی، یک کارگروه ویژه ساماندهی حمل مواد معدنی و مصالح ساختمانی در سطح ادارات کل مرتبط استان تشکیل شده است.
موسیوند، تصریح کرد: در راستای تسهیل در صدور بارنامه مواد معدنی، در شهرستان بروجرد دو شرکت حمل‌ونقل کالا اقدام به دایر کردن دفتر صدور بارنامه در خروجی معادن جهت جلوگیری از فرار بار کردند.
وی اضافه کرد: با مراجعه حضوری کارشناسان حمل‌ونقل اداره کل استان برای ۱۲۸ مورد از معادن شهرستان‌های دورود، بروجرد و چگنی شناسنامه صادر شد. امیدوارم از خبر جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن موادمعدنی ومصالح ساختمانی از
لرستان
راضی بوده باشید.

جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن موادمعدنی ومصالح ساختمانی از
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۸ ۰۲:۴۰:۴۱