ثبت نام ۱۷ گلستانی در انتخابات مجلس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ثبت نام ۱۷ گلستانی در انتخابات مجلس به گزارش خبرنگار سایت احکام سیدعلی مهاجر، شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با آغاز فرایند ثبت نام نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح روز گذشته تاکنون ۱۷ نفر ثبت نام خود را نهایی کردند.
وی افزود: ۶۰۹ نفر از متقاضیان تأیید شده در مرحله پیش ثبت نام امکان ثبت نام نهایی و بارگذاری مدارک را در این مرحله دارند.
رییس ستاد انتخابات گلستان گفت: داوطلبین در هنگام ثبت نام باید تاییدیه ۵ ساله آموزشی پژوهشی و مدیریتی خود را در سامانه جامع بارگذاری کنند و این امر مستلزم نامه‌نگاری و درخواست کتبی خود نامزد، به معاونت توسعه و منابع انسانی سازمان مطبوع است.
وی خاطرنشان کرد: هم‌چنین با توجه به قانون شفافیت مالی در این دوره از انتخابات تمامی متقاضیان در هنگام ثبت نام باید برگه گواهی معرفی ثبت حساب غیر تجاری را در سامانه جامع انتخابات بارگذاری کنند.
مهاجر اظهار کرد: با تأکیدات رییس ستاد انتخابات کشور و دستورالعمل‌های ابلاغی زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نشده و هم‌چنین پس از ثبت نهایی مدارک امکان ویرایش وجود ندارد.
وی افزود: از تمامی متقاضیان تأیید شده در مرحله پیش ثبت نام می‌خواهیم زمان ثبت نام خود را به آخرین روز مهلت تعیین شده موکول نکرده و با نهایی کردن مدارک در پنجره واحد وزارت کشور حضور یا عدم حضور خود را در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کنند. امیدوارم از خبر ثبت نام ۱۷ گلستانی در انتخابات مجلس راضی بوده باشید.

ثبت نام ۱۷ گلستانی در انتخابات مجلس  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۱ ۰۲:۴۰:۵۰