ثبت‌نام هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر یزد تا ۳۰تیر انجام
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ثبت‌نام هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر یزد تا ۳۰تیر انجام
می‌شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، سیروس آقایی اظهار داشت: جشنواره تعاونی های برتر هر سال با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی برگزار می شود؛ با توجه به اهمیت موضوع تعاون در جهت رونق اقتصادی کشور، با برگزاری این جشنواره می توان فرهنگ تعاون را در میان آحاد جامعه ترویج کرد.
وی عنوان کرد: با توجه به نقش اثربخش تعاونی ها در تحقق منویات ارزشمند مقام معظم رهبری و نیز سهم اثرگذار آن در اقتصاد کشور برگزاری این جشنواره فرصت مناسبی برای نشان دادن توانمندی ها و ظرفیت های این بخش است.
آقایی، ارج نهادن به زحمات فعالان عرصه تعاون را یکی دیگر از اهداف مهم برگزاری این جشنواره عنوان کرد و ادامه داد: تشویق فعالیت‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی برای بهره گیری از سایر تعاونگران در فضای مناسب در انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور از اهداف و مزیت های این جشنواره است؛ با یهره گیری از داوران باتجربه در زمینه تعاون، سعی داریم رقابتی سالم را میان تعاونی های استان برگزار کنیم.
وی، ۳۰ تیرماه را آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره اعلام کرد و افزود: تعاونی های استان به منظور شرکت در این جشنواره تا ۳۰ تیرماه می توانند با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود را ثبت کنند.
آقایی ادامه داد: جشنواره شرکت تعاونی های برتر هر سال شهریورماه در هفته تعاون به صورت استانی و کشوری برگزار می شود. امیدوارم از خبر ثبت‌نام هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر یزد تا ۳۰تیر انجام
می‌شود
راضی بوده باشید.

ثبت‌نام هجدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر یزد تا ۳۰تیر انجام
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۰ ۰۲:۴۱:۳۹