تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل لهستان شکست خورد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل لهستان شکست خورد به گزارش خبرنگار سایت احکام، بیست و ششمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان بزرگسال جهان از روز گذشته به میزبانی سه کشور اروپایی آغاز شد که تیم ایران در گروه F با تیم‌های آلمان، لهستان و ژاپن هم گروه است.
شاگردان خدیجه قانع از ساعت ۲۳ پنجشنبه نهم آذرماه و در اولین مسابقه خود در مرحله گروهی در سالن هندبال شهر هرنینگ دانمارک به مصاف تیم لهستان رفتند که در نهایت با اختلاف ۲۰ گل و نتیجه ۳۵ بر ۱۵ مغلوب این تیم قدرتمند شدند.
بانوان هندبالیست کشورمان نیمه اول این دیدار را با نتیجه ۱۸ بر ۸ به این تیم مطرح واگذار کردند.
تیم زنان ایران در حالی در دومین تجربه حضورش در مسابقات قهرمانی جهان برابر این تیم قدرتمند و صاحب سبک اروپایی شکست خورد که لهستان تجربه ۱۸ دوره حضور در مسابقات قهرمانی جهان را داشته و در این بین دو مقام چهارمی در مسابقات ۲۰۱۳ صربستان و ۲۰۱۵ دانمارک به دست آورده است.
تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در ادامه مرحله گروهی شنبه ۱۱ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف تیم آلمان می‌رود.
بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی زنان جهان از ۹ تا ۲۶ آذر سال جاری -۳۰ نوامبر تا ۱۷ دسامبر ۲۰۲۳ – به میزبانی سه کشور نروژ، دانمارک و سوئد برگزار می‌شود و تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در هرنینگ دانمارک به مصاف رقبای خود خواهند رفت. امیدوارم از خبر تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل لهستان شکست خورد راضی بوده باشید.

تیم ملی هندبال بانوان ایران مقابل لهستان شکست خورد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۱ ۰۲:۳۹:۴۱