تیموریان: از موقعیت‌ها خوب استفاده کردیم/ هیچ رکوردی ماندگار
نیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تیموریان: از موقعیت‌ها خوب استفاده کردیم/ هیچ رکوردی ماندگار
نیست
به گزارش خبرنگار سایت احکام، آندرانیک تیموریان در پایان دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین که با برتری ۴ بر یک تیم ملی کشورمان همراه بود، اظهار داشت: همیشه اولین بازی هر تورنمنتی بسیار سخت است و خوشحالیم که توانستیم در برابر فلسطین به پیروزی دست یابیم.
او ادامه داد: از موقعیت‌هایمان به نحو احسنت استفاده کردیم و توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم.
تیموریان در خصوص برابری تعداد بازی‌های ملی کریم انصاری فرد با او گفت: از این بابت بسیار خوشحال هستم. من و کریم سال‌ها در تیم ملی کنار هم بازی کرده‌ایم و هیچ رکوردی ماندگار نیست و هر فردی می‌تواند رکورد فرد دیگری را در هر رشته‌ای بشکند. آرزو می‌کنم که انصاری فرد تورنمنت خوبی را پشت سر بگذارد.
مربی تیم ملی ادامه داد: هیچ دیدار در جام ملت‌ها آسان نیست اما فکر می‌کنم در دیدار برابر هنگ کنگ و امارات شرایط بهتری داشته باشیم. در روزهای باقی مانده باید به خوبی تمرین کنیم تا نقاط ضعف و قدرت هنگ کنگ را بشناسیم. فوتبال در آسیا پیشرفت خوبی داشته و هر تیمی به دنبال بهتر شدن است.
او در ارتباط با مصدومیت شجاع خلیل زاده تصریح کرد: از مصدومیت او اطلاعی ندارم و پزشکان باید در این مورد اظهار نظر کنند. امیدوارم از خبر تیموریان: از موقعیت‌ها خوب استفاده کردیم/ هیچ رکوردی ماندگار
نیست
راضی بوده باشید.

تیموریان: از موقعیت‌ها خوب استفاده کردیم/ هیچ رکوردی ماندگار
نیست  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۴۰:۳۱