تکذیب دستگیری رهبران مقاومت فلسطینی در بیمارستان شفا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تکذیب دستگیری رهبران مقاومت فلسطینی در بیمارستان شفا به گزارش سوالات شرعی و احکام، یک مقام امنیتی حماس به الجزیره گفته است که آنچه در رسانه‌های عبری در مورد دستگیری ده‌ها تن از رهبران مقاومت در بیمارستان الشفاء منتشر شده است، صحت ندارد.
به گفته این مقام امنیتی ۳ عکس از لیست مورد ادعای ارتش اسرائیل درباره دستگیری رهبران حماس در بیمارستان شفا، متعلق به پزشکانی است که قبلاً توسط اشغالگران بازداشت شده بودند.
این مقام حماس همچنین افزوده است که تعداد دیگری از تصاویر موجود در فهرست ادعایی اسرائیل درباره رهبران دستگیر شده حماس در بیمارستان شفا؛ متعلق به افرادی است که در حال حاضر در خارج از غزه هستند و سایر تصاویر مربوط به شهدا است.
این مقام حماس در ادامه تاکید کرد که ادعاهای اسرائیل در چارچوب جنگ روانی و اخلاقی علیه مقاومت دنبال می‌شود.
از چند روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی بیمارستان شفا در شهر غزه را هدف حمله سنگین توپخانه‌ای و هوایی قرار داده است و همزمان با این حملات، نظامیان اشغالگر اسرائیلی هم اقدام به شلیک گسترده به سمت این بیمارستان کرده و آن را به محاصره درآوردند.
منابع فلسطینی از شهادت و زخمی شدن ده‌ها فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان شفا خبر دادند. به گفته این منابع، صدها آواره، بیمار، خبرنگار و کادر پزشکی و درمانی در داخل این بیمارستان محاصره شدند.
از سوی دیگر، وزارت بهداشت غزه در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به بیمارستان شفا اعلام کرد که دشمن با طرح ادعاهای واهی، قصد فریب دنیا و توجیه حمله به بیمارستان شفا را دارد
وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه طی بیانیه‌ای مسئولیت جان کادر پزشکی و درمانی و صدها آواره، بیمار و مجروح فلسطینی در مجتمع بیمارستانی شفا در شهر غزه را متوجه دشمن صهیونیستی دانست. امیدوارم از خبر تکذیب دستگیری رهبران مقاومت فلسطینی در بیمارستان شفا راضی بوده باشید.

تکذیب دستگیری رهبران مقاومت فلسطینی در بیمارستان شفا  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۲ ۰۲:۳۹:۱۲