تونل‌های مقاومت کابوس اسراییل/مبارزه تا آزادی کامل قدس ادامه
دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تونل‌های مقاومت کابوس اسراییل/مبارزه تا آزادی کامل قدس ادامه
دارد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیسیر سلیمان مؤسس گردان قسام شامگاه چهارشنبه در اجتماع نحن شباب المقاومه که دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: بنده از مکانی می‌آیم که هر روز مورد حمله هوایی رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرد و زنان و کودکان بسیاری شهید می‌شوند.
وی با اشاره به تأسیس گردان‌های قسام، افزود: در سال‌های دور ۴۰ جوان فلسطینی بودیم که کتائب قسام را با اراده قوی و دست خالی تشکیل دادیم و برای عملیات‌های خود به پایگاه‌ها و سربازهای اسرائیلی حمله می‌کردیم و سلاح آنها را می‌گرفتیم و مبارزه می‌کردیم.
مؤسس گردان‌های قسام تصریح کرد: شهرها و روستاهای بسیاری توسط صهیونیست‌ها نابود و شهرک سازی شد و شهرک نشین ها مردم را از خانه و زمین خود بیرون کردند.
سلیمان بیان کرد: اسوه و الگوی ما در عملیات‌های نظامی و استشهادی امام علی (ع) است و یکی از افراد برجسته گردان‌های قسام محمد ضیف بود که امروز به چهره مشهوری در مبارزه با اسرائیل تبدیل شده است.
وی اضافه کرد: صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی به عنوان یکی از بزرگترین مساجد مسلمانان توهین کردند، به زنان ما اهانت کردند و کودکان ما را به شهادت رساندند و مردم ما از خود دفاع خواهند کرد و ساکت نخواهند نشست.
مؤسس گردان قسام گفت: در ۲ سال گذشته حماس اعلام کرد اگر این اهانت‌ها متوقف نشود طوفان به پا می‌کنیم و این طوفان هفت اکتبر با طوفان الاقصی اتفاق افتاد و بیش از پنج هزار راکت به سوی سرزمین‌های اشغالی شلیک شد و نیروهای مقاومت وارد شهرک‌ها شدند.
سلیمان با اشاره به استیصال رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت فلسطین، گفت: اسرائیل نیروهای ویژه خود را وارد کرد تا بتواند جلوی مقاومت را بگیرد اما در مقابل مقاومت فلسطین و حماس توانست اسرای زیادی را بگیرد که بیشتر آنها نظامی بودند و همچنین
۱۵ پایگاه نظامی آنها نابود و حداقل یک هزار و ۴۰۰ نفر کشته شدند و ۲۰۰ نفر اسیر، ۲۰۰ نفر مفقود و یک هزار و ۵۰۰ نفر مجروح شدند که خسارت سنگینی برای اسرائیل بود.
وی با اشاره به محورهای عملیات طوفان الاقصی، عنوان کرد: محور اول عملیات وارد شدن رزمندگان به شهرک‌های اشغالی و گرفتن اسیر بود، محور دوم این عملیات بزرگ جمع آوری اطلاعات حساس امنیتی و فاز سوم جلوگیری از ورود زمینی ارتش اسرائیل به غزه بود.
مؤسس گردان قسام با بیان اینکه ۱۰ هزار موشک به سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است، گفت: اسرائیل حاضر به بیان تلفات نیست و دیروز در جریان حمله زمینی به غزه ۲۰ سرباز کشته شدند اما رادیو اسرائیل تنها ۱۵ نفر را اعلام کرد.
سلیمان تونل‌های زیرزمینی را نقطه و برتری جبهه مقاومت دانست و گفت: این تونل‌ها محرمانه و محل عبور رزمندگان و مخازن سلاح است و بعضی از آنها وارد شهرک‌های اشغالی می‌شود و ۳۰ سال روی آنها کار می‌کنیم که عمق آنها ۱۰ تا ۵۰ متر بوده و بدون نقشه ورود به آنها غیر ممکن است.
وی اضافه کرد: فلسطین روزانه در حال دادن شهید و مجروح است و شکل گیری عملیات طوفان الاقصی برای پاسخ دهی به این جنایات است و یک ضرب المثل اسرائیلی می‌گوید هرکس اول حمله کند پیروز است و ما پیروز می‌شویم.
مؤسس گردان قسام خاطر نشان کرد: ۱۰ هزار اسیر فلسطینی در زندان‌های اسرائیل هستند که زنان و کودکان و جوانان ما داخل این اسرا هستند و مذاکره برای آزادسازی آنها بی نتیجه بوده است و اعلام کردیم برای آزادسازی ۲۰۰ اسیر اسرائیلی باید تمام آنها آزاد شوند و ما برای آزادی قدس شریف مبارزه می‌کنیم.
سلیمان بیان کرد: اسرائیل در این جنگ تنها نیست و آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان آن‌ها را همراهی می‌کنند اما ما مقاوم ایستاده‌ایم و وعده خداوند پیروزی مسلمانان است.
وی ادامه داد: طی روز گذشته مرکز هسته‌ای دیمونا مورد هدف قرار گرفت و هزاران موشک به سمت تل آویو شلیک شد و مرحله بعد شکست کامل اسرائیل است و از مسلمانان می‌خواهیم برای پیروزی ما دعا کنند.
مؤسس گردان قسام گفت: تشکر ویژه از حزب الله لبنان، یمن و ملت ایران و مقام معظم رهبری داریم و مردم باید بدانند اسرائیل به آخر عمر خود رسیده و اجازه حضور یک صهیونیست در فلسطین را نیز نخواهیم داد و تا خروج آخرین نفر ایستاده‌ایم. امیدوارم از خبر تونل‌های مقاومت کابوس اسراییل/مبارزه تا آزادی کامل قدس ادامه
دارد
راضی بوده باشید.

تونل‌های مقاومت کابوس اسراییل/مبارزه تا آزادی کامل قدس ادامه
دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۲ ۰۲:۳۹:۱۵