تولیدکنندگان کفش قم با نگاه علمی درحال توسعه بازار صادراتی
هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تولیدکنندگان کفش قم با نگاه علمی درحال توسعه بازار صادراتی
هستند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اکبر ابدالی عصر سه شنبه در حاشیه افتتاح هفتمین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی کفش قم، بیان داشت: صنعت کفش قم جوشیده و برآمده از ظرفیت‌های این استان است و یک صنعت وارداتی نیست.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قم ادامه داد: صنعت کفش یکی از صنایع پاک است که فاقد بسیاری از آلایندگی‌های صنایع دیگر است و کاملاً بومی این استان و جزو مزیت‌های اقتصادی مهم آن است.
ابدالی با اشاره به اینکه صنعت کفش یکی از صنایع کم‌آب‌بر است و از نظر مصرف انرژی نیز وضعیت مطلوبی دارد، خاطرنشان کرد: صنعت کفش یک صنعت اشتغال بخصوص در اشتعال خانگی که با زیست و فرهنگ این استان کاملاً سازگار است.
وی ظرفیت‌های صازدات صنعت کفش را مورد توجه قرار داد و گفت: هم اینک حجم قابل توجهی از تولیدات این محصول به کشورهای مختلف صادر می‌شود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قم اظهارداشت داشت: تولیدکنندگان و فعالان صنعت کفش قم با نگاه علمی در حال گسترش و توسعه صادرات و بازارهای جدید هستند و این صادرات نیز فقط محدود به کشورهای همسایه نیست.
وی در پایان با اشاره به حضور ده‌ها تاجر و فعال صنعت کفش از ۳۰ کشور خارجی گفت: امسال شاهد استقبال بی نظیر از تولیدکنندگان بومی و از سایر شهرهای کشور در این نمایشگاه هستیم. امیدوارم از خبر تولیدکنندگان کفش قم با نگاه علمی درحال توسعه بازار صادراتی
هستند
راضی بوده باشید.

تولیدکنندگان کفش قم با نگاه علمی درحال توسعه بازار صادراتی
هستند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۴۲:۳۹