تولد نوزاد در منطقه صعب‌العبور «شول آباد» الیگودرز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تولد نوزاد در منطقه صعب‌العبور «شول آباد» الیگودرز به گزارش خبرنگار سایت احکام، امروز پنج‌شنبه با تلاش تیم فوریت‌های پزشکی و کادر درمانی شبکه بهداشت یک مادر باردار در منطقه صعب‌العبور «شول آباد» الیگودرز از مرگ نجات یافت.
این مادر باردار با مراجعه به مرکز جامع سلامت شهری «شول آباد» که دچار افت فشار و درد زایمان شده بود با اعلام وضعیت وی، سریعاً توسط تیم مرکز شامل تکنسین‌های اورژانس به همراه یک دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی و ماما در این منطقه صعب‌العبور حاضر شدند و با اقدامات صورت‌گرفته، مادر باردار در حین انتقال به مرکز شهرستان توسط ماما خانم «دریکوندی» ساعت پنج صبح در داخل آمبولانس زایمان کرد.
بلافاصله پس از زایمان، مادر دچار افت شدید فشارخون شد که اقدامات اولیه توسط تیم درمانی برای وی انجام و بلافاصله با تلاش پرسنل فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بخش زایشگاه این شهرستان انتقال و اقدامات تکمیلی درمانی برای این مادر انجام شد و خوشبختانه حال عمومی وی مساعد گزارش شده است. امیدوارم از خبر تولد نوزاد در منطقه صعب‌العبور «شول آباد» الیگودرز راضی بوده باشید.

تولد نوزاد در منطقه صعب‌العبور «شول آباد» الیگودرز  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۳ ۰۲:۴۱:۱۲