توقف پروازها در فرودگاه اربیل در پی حمله پهپادی به پایگاه
آمریکا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توقف پروازها در فرودگاه اربیل در پی حمله پهپادی به پایگاه
آمریکا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از اختلال در فعالیت یکی از فرودگاه‌های واقع در شمال این کشور و زخمی شدن شماری از افراد در نتیجه حمله پهپادی به فرودگاه مذکور خبر می‌دهد.
خبرگزاری رسمی عراق (واع) شامگاه امروز (دوشنبه) در پایگاه اینترنتی خود ضمن تأیید تعلیق پروازها در فرودگاه بین المللی اربیل اعلام کرد که شماری از افراد نیز در جریان این حمله پهپادی مجروح شدند.
در بیانیه سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق در رابطه با حمله پهپادی ساعات گذشته بعد از ظهر امروز آمده که در ساعت ۱۵:۵۰ عصر امروز به وقت محلی (۱۶:۲۰ به وقت تهران) یک هواپیمای بدون سرنشین بمب گذاری شده به نزدیکی فرودگاه غیر نظامی شهر اربیل، مرکز اقلیم کردستان در شمال عراق ارسال شده و در نتیجه این حادثه نیز، شماری از افراد زخمی شدند، در فعالیت فرودگاه اختلال به وجود آمده و زمان پروازهای غیر نظامی تحت تأثیر قرار گرفته است.
این حمله در حالی انجام می‌شود که پایگاه‌های آمریکا در سوریه و عراق طی چند هفته اخیر چندین بار هدف حمله راکتی، موشکی و پهپادی مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته‌اند.
مقاومت اسلامی عراق پیش‌تر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین و به دلیل دست‌داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه آنها حمله‌ها به پایگاه‌های واشنگتن در منطقه را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر توقف پروازها در فرودگاه اربیل در پی حمله پهپادی به پایگاه
آمریکا
راضی بوده باشید.

توقف پروازها در فرودگاه اربیل در پی حمله پهپادی به پایگاه
آمریکا  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۶ ۰۲:۴۱:۴۱