توقف پروازهای دبی؛ مسافر پیش‌از عزیمت به فروگاه پروازها را
چک کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توقف پروازهای دبی؛ مسافر پیش‌از عزیمت به فروگاه پروازها را
چک کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، با توجه به مشکلات پیش آمده به‌دلیل سیل در فرودگاه دبی و عدم امکان بهره برداری از سطوح پروازی و ترمینال‌های این فرودگاه طی پیامی از سوی «ACC»، فرودگاه دبی پذیرش پروازهای ورودی از فرودگاه‌های منطقه از جمله فرودگاه امام را متوقف کرد .
براساس این گزارش، مسافران مقصد امارات (دبی) پیش‌از عزیمت به فرودگاه امام اطلاعات پرواز مورد نظر را چک کنند؛ مسافران می‌توانند از طریق مرکز پاسخ گویی شرکت هواپیمایی مربوطه یا پشتیبانی محل تهیه بلیت کسب اطلاعات خود را دریافت کنند.
همچنین مسافران می‌توانند جهت اطلاع از وضعیت پروازهای امارات (دبی) به «سایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» یا از طریق تماس در تمام ساعات شبانه روز به شماره‌های ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۸, ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۱, ۰۹۶۳۳۰ در جریان باشند.‌بنا به این اعلامیه، علاوه بر پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره)، فرودگاه‌های جده، مدینه، اردن، کراچی, بغداد و اربیل نیز امکان پرواز به کشور دبی را ندارند.
طبق آخرین اطلاعات، فقط پرواز شرکت‌های هواپیمایی اماراتی اجازه استارت جهت پرواز به سمت دوبی را دارند. امیدوارم از خبر توقف پروازهای دبی؛ مسافر پیش‌از عزیمت به فروگاه پروازها را
چک کند
راضی بوده باشید.

توقف پروازهای دبی؛ مسافر پیش‌از عزیمت به فروگاه پروازها را
چک کند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۹ ۰۲:۴۴:۳۳