توطئه آمریکا ضد عراق با انتقال ۳۰۰ خانواده‌ داعشی به
«الانبار»!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توطئه آمریکا ضد عراق با انتقال ۳۰۰ خانواده‌ داعشی به
«الانبار»!
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المعلومه، شماری از شیوخ و بزرگان استان الانبار عراق نسبت به عواقب خطیر انتقال کاروانی از خانواده‌های گروه‌های تروریستی داعش از اردوگاه الهول در سوریه به این استان هشدار دادند.
شیخ «عبدالرزاق الدلیمی» از شیوخ مطرح استان الانبار در گفت‌وگو با رسانه عراقی اعلام کرد که برخی از افراد مطلع در داخل اردوگاه الهول فاش ساختند که به زودی ۳۰۰ تن از خانواده‌های سران تروریست‌های داعشی به مناطقی از الانبار، استان غربی عراق منتقل خواهند شد.
وی با مشکوک دانستن این جابه‌جایی هشدار داد که بازگشت خانواده تروریست‌های داعش به عراق و ارتباط گیری آنان با بانوان این استان، خطر جدی برای امنیت و ثبات مناطق آزاد شده از دست گروه تروریستی داعش است.
وی با ابراز شگفتی از «انتقال شمار فراوانی از زنان وابسته به گروه تروریستی داعش به عراق که بسیاری از آنان تحت پیگرد دستگاه قضائی عراق به اتهام تروریسم» هستند، خاطرنشان کرد: «اردوگاه الهول در سوریه محل استقرار بسیاری از مردان و زنان تحت تعقیب دستگاه قضائی عراق به اتهام ارتکاب قتل و بمب گذاری و حمایت از تروریست‌ها است».
در همین راستا، بزرگان و شیوخ شهرستان «حدیثه» از توابع استان الانبار در واکنش به انتقال قریب الوقوع خانواده تروریست‌های داعش به مناطق محل سکونت خود از تهدید به قتل این گروه‌ها خبر دادند، به اذعان شیوخ این شهرستان، آنان از مدت‌ها پیش تحت پیگرد اهالی این منطقه بوده‌اند.
گفتنی است اردوگاه الهول که جمعیت زیادی از اعضا و خانواده گروه تروریستی داعش را در خود جای داده است، در شمال شرق سوریه و در ۱۰ کیلومتری مرز عراق قرار دارد.
اداره این اردوگاه را گروه مسلح موسوم به «نیروهای دمکراتیک سوریه» (شبه نظامیان قسد) وابسته به ارتش آمریکا بر عهده دارند.
اردوگاه الهول یک پروژه آمریکایی است که سال‌ها پیش با طرح آمریکا و متحدان منطقه‌ای خود در اراضی سوریه در مجاور مرزهای عراق با هدف گردآوری و اسکان خانواده‌های سازمان‌های مختلف تروریستی از جمله داعش تأسیس شد. امیدوارم از خبر توطئه آمریکا ضد عراق با انتقال ۳۰۰ خانواده‌ داعشی به
«الانبار»!
راضی بوده باشید.

توطئه آمریکا ضد عراق با انتقال ۳۰۰ خانواده‌ داعشی به
«الانبار»!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۴ ۰۲:۳۸:۲۲