توضیخات پلیس درباره ضرب و جرح بانوی لنگرودی توسط یک
روحانی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توضیخات پلیس درباره ضرب و جرح بانوی لنگرودی توسط یک
روحانی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری بین یک نفر روحانی با همسر برادرش در یکی از روستاهای اطاقور لنگرود، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ حمیدرضا سرخوش پور با بیان اینکه درگیری بین روحانی و خانواده برادرش به دلیل اختلاف نظر در کشیدن جاده دسترسی به زمین ورثه‌ای بوده افزود: این روحانی که برای مذاکره جهت باز کردن جاده دسترسی به منزل برادرش مراجعه کرده بود در بدو ورود با اعتراض و ممانعت همسر وی مواجه می‌شود.
این مقام انتظامی افزود: پس از ممانعت همسر برادر این روحانی از ورود او به منزل و بالا گرفتن بحث و تنش میان این دو، مرد روحانی با از دست دادن کنترل خود به سمت همسر برادرش حمله‌ور شده و وی را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهد.
سرخوش پور افزود: پرونده متشکله به همراه اظهارات طرفین در خصوص اختلاف ملکی و تقسیم سهم‌الارث به دادسرای عمومی و انقلاب ارسال که در حال رسیدگی است.
سرهنگ سرخوش پور در پایان ضمن توصیه شهروندان به خویشتنداری و خودداری از حرکات خودسرانه و خلاف قانون گفت: پیگیری‌های پلیس برای مشخص شدن سایر ابعاد این پرونده در دست بررسی و اقدام است. امیدوارم از خبر توضیخات پلیس درباره ضرب و جرح بانوی لنگرودی توسط یک
روحانی
راضی بوده باشید.

توضیخات پلیس درباره ضرب و جرح بانوی لنگرودی توسط یک
روحانی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۳ ۰۲:۳۷:۴۱