توضیحات مدیرکل منابع طبیعی گیلان درباره آتش سوزی جنگل های
رودبار

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توضیحات مدیرکل منابع طبیعی گیلان درباره آتش سوزی جنگل های
رودبار
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حامد اختری با اشاره به آتش سوزی روزهای گذشته در برخی از شهرستان‌های استان گیلان اظهار کرد: چهار شهرستان درگیر آتش سوزی بودند که با تلاش‌های صورت گرفته حریق در این مناطق مهار شده است.
وی به آتش سوزی جنگل در مناطق کوهستانی و صعب العبور شهرستان رودبار اشاره و اضافه کرد: جنگل‌های شمام و سلانسر در رستم آباد شهرستان رودبار دچار حریق شدند که با توجه به تداوم آتش سوزی‌ها از بالگرد برای اطفای حریق استفاده شده است.
اختری با اشا ره به حضور بالگرد هلال احمر در منطقه مورد نظر گفت: تا ظهر جمعه پنج سورتی پرواز انجام شده و با توجه به تلاش و همراهی نیروهای یگان منابع طبیعی و همکاری مدیریت بحران، فرمانداری، هلال احمر و بسیج و ارتش و نیروهای مردمی آتش کنترل شده است.
وی با تأکید بر اینکه تا اطفای کامل حریق عملیات ادامه دارد، تصریح کرد: حدود ۴۵ هکتار از اراضی جنگلی این دو منطقه دچار حریق شده است.
اختری با بیان اینکه در چهار شهرستان دیگر نیز ۴۵ هکتار از اراضی درگیر آتش سوزی شده بود، گفت: ۱۵۰ نفر از نیروها در این مدت برای اطفای حریق تلاش کرده‌اند. امیدوارم از خبر توضیحات مدیرکل منابع طبیعی گیلان درباره آتش سوزی جنگل های
رودبار
راضی بوده باشید.

توضیحات مدیرکل منابع طبیعی گیلان درباره آتش سوزی جنگل های
رودبار  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۶ ۰۲:۴۳:۵۸