توسعه دریامحور در دستور کار شیلات استان بوشهر قرار
دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توسعه دریامحور در دستور کار شیلات استان بوشهر قرار
دارد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عقیل امینی دوشنبه شب در دیدار با امام جمعه گناوه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در توسعه اقتصاد دریا محور اظهار داشت: شیلات در توسعه اقتصاد دریا محور نقش اساسی را دارد و این موضوع در دستور کار شیلات استان بوشهر قرار دارد.
مدیرکل شیلات استان بوشهر به نقش صید و صیادی در این راستا اشاره کرد و افزود به منظور بهره برداری پایدار با نگاه ویژه به صید مسئولانه و همچنین طرح‌های در دستور کار شیلات در بازسازی ذخایر، ایجاد زیستگاه مصنوعی می‌تواند در اقتصاد دریا محور نقش جدی و اساسی داشته باشد.
امینی تصریح کرد: به منظور تولیدات بیشتر و جهش در راستای اقتصاد مورد تأکید مقام معظم رهبری، باید به سمت توسعه آبزی پروری حرکت کرد و به همین منظور شیلات استان در تلاش است با توسعه طرح‌های پرورش ماهی در قفس، پرورش میگو، پرورش ماهی در استخرهای پیش ساخته، پرورش صدف، میکرو و ماکرو جلبک‌ها و … در راستای اقتصاد دریا محور گام بردارد.
مدیرکل شیلات استان بوشهر به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاون صید و بنادر ماهیگیری، رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی صیادی استان و رئیس شیلات شهرستان گناوه با امام جمعه گناوه دیدار و در رابطه با مسائل شیلاتی شهرستان گناوه بحث و گفتگو کردند. امیدوارم از خبر توسعه دریامحور در دستور کار شیلات استان بوشهر قرار
دارد
راضی بوده باشید.

توسعه دریامحور در دستور کار شیلات استان بوشهر قرار
دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۸ ۰۲:۳۹:۲۱