توسعه اشتغال در تنگستان/ طرح‌های آبزی‌پروری حمایت
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توسعه اشتغال در تنگستان/ طرح‌های آبزی‌پروری حمایت
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی عصر دوشنبه در نشست کار گروه اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان اظهار کرد: با تلاش‌های خوب و با هم افزایی و با پیگیری و شناسایی برخی از طرح‌های مورد نیاز در کار گروه اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان زمینه توسعه و اشتغال در تنگستان فراهم شده است.
وی تصریح کرد: در سال گذشته از محل اعتبارات تبصره ۱۶ و یا ۱۸ درصد بالایی منابع جذب و تعداد زیادی شغل در شهرستان ایجاد شد.
راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی
فرماندار تنگستان ادامه داد: با توجه به اینکه اجرای و راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی یک اشغال نو است، باید در این زمینه سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.
وی اضافه کرد: در شهرستان در زمینه اشتغال کارهای بسیار خوبی در حوزه آبزی پروری، ماهی در قفس و فرمت های کاری کوچک مقیاس برای خانواده‌ها در تنگستان صورت گرفته است.
جذب تسهیلات اشتغال
لطفی افزود: تنگستان در زمینه جذب تسهیلات در استان رتبه بالایی برخوردار است که نشان از همراهی، تعامل و همکاری اعضای کار گروه اقتصادی، سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان می‌باشد
فرماندار تنگستان یادآور شد: نیازاست مدیران و اعضای کار گروه در سال ۱۴۰۳ نیز با تعامل، همراهی، تدبیر و همکاری بیشتر در توسعه اشتغال تنگستان سهم بسزایی داشته باشند.
توسعه آبزی‌پروری
وی خاطرنشان کرد: باید به سمت سویی رفت که بتوانیم طرح‌های دانش بنیان در شهرستان اجرا کنیم.
لطفی بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ در شهرستان دو طرح آبزی پروری اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفته است. امیدوارم از خبر توسعه اشتغال در تنگستان/ طرح‌های آبزی‌پروری حمایت
می‌شود
راضی بوده باشید.

توسعه اشتغال در تنگستان/ طرح‌های آبزی‌پروری حمایت
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۹ ۰۲:۴۳:۴۸