توجیه و آموزش عوامل کاروان‌های حج برای خدمات به زائران در
مشاعر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر توجیه و آموزش عوامل کاروان‌های حج برای خدمات به زائران در
مشاعر
به گزارش سوالات شرعی و احکام، غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، یکی از مسائل بسیار مهم در حج به ویژه در مشاعر مقدسه را توجیه و آموزش مدیران و عوامل کاروان‌ها دانست و اظهار داشت: خوشبختانه در این راستا طی روزهای گذشته چند نوبت جلسه آموزشی با حضور عوامل کاروان‌ها، مدیران مجموعه‌ها و عوامل خدماتی در مشاعر مقدسه برگزار و نکات لازم به آنها منتقل شد.
رئیس ستاد عملیات حج با بیان اینکه عوامل کاروان‌ها به دفعات مختلف در مشاعر مقدسه حضور پیدا کردند و نسبت به نوع خدمات و امکانات موجود آگاه شدند، ادامه داد: افراد مذکور با مسیرهای انتقال حجاج برای انجام اعمال از جمله رمی‌جمرات آشنا شدند و توصیه‌ها و تذکرات لازم را دریافت کردند.
معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح کرد: این افراد در طول ایام مشاعر همراه حجاج هستند بنابراین از ابتدای حضور زائران در عرفات، منا و رمی شبانه که خانم‌ها در شب عید انجام می‌دهند، رمی روزهای بعد و همچنین مرحله انتقال حجاج از منا به مکه را به صورت میدانی و عملیاتی برایشان تشریح کردیم تا بتوانیم زمینه خدمات رسانی به حجاج را به نحو شایسته و آنطور که در شأن حجاج است، فراهم کنیم. امیدوارم از خبر توجیه و آموزش عوامل کاروان‌های حج برای خدمات به زائران در
مشاعر
راضی بوده باشید.

توجیه و آموزش عوامل کاروان‌های حج برای خدمات به زائران در
مشاعر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۶ ۰۲:۳۹:۰۴