تهیه بلیط قطار برای مردم خوزستان آرزو شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تهیه بلیط قطار برای مردم خوزستان آرزو شده است سید محمد مولوی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به کمبود قطارهای مسافربری به مقصد خوزستان و بر عکس اظهار کرد: خطوط ریلی خوزستان یکی از قدیمی ترین خطوط ریلی در سطح کشور است ولی متأسفانه توسعه‌ای جدی در این خطوط ریلی در طول چند سال گذشته رخ نداده است.
وی با عنوان اینکه با توجه به هزینه‌های سنگین سفر با هواپیما برای عموم مردم، سفر ریلی یک سفر مناسب و مطمئن است، افزود: کمبود قطار در مسیر خوزستان برای مردم مشکل آفرین شده و نباید تهیه بلیط قطار به یک آرزو تبدیل شود.
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه توسعه خطوط ریلی در استان خوزستان موجب تحول در صنعت و گردشگری خواهد شد، افزود: مسئولان شرکت ملی راه آهن باید نگاه ویژه ای به استان خوزستان داشته باشند.
مولوی اظهار کرد: وجود بنادر مختلف تجاری و ۲ مرز بین المللی با کشور عراق در استان خوزستان می‌تواند فرصت بسیار خوبی را برای ارتقای شاخص‌های گردشگری از طریق راه آهن ایجاد کند. امیدوارم از خبر تهیه بلیط قطار برای مردم خوزستان آرزو شده است راضی بوده باشید.

تهیه بلیط قطار برای مردم خوزستان آرزو شده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۱ ۰۲:۳۸:۲۸