تهران در آستانه پیروزی/ آزادی منابع ارزی مقابل تعلیق
غنی‌سازی ۶۰%

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تهران در آستانه پیروزی/ آزادی منابع ارزی مقابل تعلیق
غنی‌سازی ۶۰%
به گزارش سوالات شرعی و احکام، پایگاه خبری آکسیوس آمریکا در خبری فوری اعلام کرد که واشنگتن در مقابل عدم غنی‌سازی بالای ۶۰ درصدی به تهران پیشنهاد آزادسازی بخشی از دارایی‌های مسدود شده ایران را داده است.
صفحه توییتری اخبار فوری الجزیره به نقل از وبگاه خبری آکسیوس آمریکا لحظاتی پیش با تأیید این مطلب اعلام کرد که واشنگتن سرانجام با تعدیل سیاست‌های خصمانه خود علیه تهران در حال مذاکره با ایران برای عدم غنی سازی اورانیوم بالای ۶۰ درصد در ازای آزاد کردن بخشی از وجوه توقیف شده‌اش است.
در همین ارتباط، منابع رسانه‌ای گزارش داده‌اند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اذعان به مذاکرات پشت پرده هسته‌ای میان تهران و واشنگتن در فرافکنی آشکار اعلام کرد که چنانچه مذاکرات میان آمریکا و ایران به دستیابی توافقی در آزادسازی منابع ارزی تهران صورت گیرد، «اسرائیل» و آمریکا هر دو به سیاست کنونی تحریم برنامه هسته‌ای ایران ادامه خواهند داد.
بنیامین نتانیاهو امروز سه شنبه در اظهاراتی با پیش‌بینی دستیابی واشنگتن و تهران به توافق هسته‌ای قریب الوقوع در مقابل خودداری تهران از غنی سازی ۹۰ درصدی اذعان کرد که در صورت توافق، ده‌ها میلیارد از دارایی‌های دلاری ایران آزاد خواهد شد و علاوه بر آن، شماری از زندانیان بین دو کشور نیز مبادله خواهد شد.
به نوشته رسانه‌های عبری، اظهارات نتانیاهو در جریان نشستی امنیتی پشت درهای بسته شامگاه امروز سه شنبه مطرح شده است. امیدوارم از خبر تهران در آستانه پیروزی/ آزادی منابع ارزی مقابل تعلیق
غنی‌سازی ۶۰%
راضی بوده باشید.

تهران در آستانه پیروزی/ آزادی منابع ارزی مقابل تعلیق
غنی‌سازی ۶۰%  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۴ ۰۲:۳۷:۰۷