تندباد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت قم را فرا گرفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تندباد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت قم را فرا گرفت به گزارش خبرنگار سایت احکام، از عصر روز سه شنبه تندبادی با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت شهر قم را در نوردید و موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان استان شد.
سرعت وزش باد که همراه با پدیده گرد و غبار بود، موجب شکسته شدن شاخه تعدادی از درختان معابر و نیز سقوط اشیا در ارتفاع شد به نحوی که در برخی از مناطق شهر قم به همین علت، سیم‌های برق دچار پارگی و به دنبال آن موجب قطع برق مناطقی از قم شد.
استاندار قم در پی وزش باد شدید در سطح استان و احتمال آلودگی هوا از مدیران استان خواست تا ضمن بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها، امکانات لازم را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم به کار گیرند.
هواشناسی قم با صدور هشدار سطح زرد اعلام کرد، از روز سه شنبه ۱۱ سایت احکامماه تا روز پنجشنبه ۱۳ سایت احکامماه، احتمال اختلال در تردد، کاهش کیفیت هوا، کاهش شعاع دید، احتمال آسیب به صنایع حساس به گردوخاک، احتمال آسیب به سازهای موقت، احتمال شکستن درختان فرسوده و سقوط اشیا از ارتفاعات و احتمال بروز مشکلات پزشکی برای گروه‌های حساس در این شرایط وجود دارد.
وزش باد شدید با سرعت مشابه امروز نیز برای چهارشنبه ۱۲ سایت احکامماه پیش بینی شده است. امیدوارم از خبر تندباد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت قم را فرا گرفت راضی بوده باشید.

تندباد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت قم را فرا گرفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۴ ۰۲:۳۹:۲۲