تمهیدات ترافیکی ویژه عید فطر در معابر شهری کردستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تمهیدات ترافیکی ویژه عید فطر در معابر شهری کردستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا همتی‌زاده شامگاه دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران از اجرای تمهیدات ترافیکی ویژه نماز پرفیض و برکت عید سعید فطر در شهرستان‌های استان کردستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان در محدوده مساجد، حسینیه‌ها و اماکنی که نماز عید سعید فطر برگزار می‌شود را پوشش ترافیکی خواهند داد.
وی اضافه کرد: طی برنامه‌ریزی انجام شده از ساعت ۶ صبح روز عید سعید فطر تا پایان مراسم از میدان انقلاب به سمت حسینیه تا تقاطع آیت الله طالقانی و از سه راهی حبیبی به سمت مسجد جامع سنندج و تمام مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز عید سعید فطر در تمامی شهرستان‌های تابعه محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان با بیان اینکه از توقف دوبل و ایجاد سد معبرخودروها در مسیرهای اعلام شده تا زمان اتمام نماز جلوگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: همکاری مردم این استان موجب برگزاری هرچه با شکوه تر نماز عید سعید فطر خواهد شد.
وی افزود: در ایام تعطیلات پایان هفته تمرکز تیم‌های گشتی این پلیس در کمربندی‌ها، بلوارها و خیابان‌های حاشیه‌ای معابر درون شهری بوده و با استفاده از ظرفیت تیم‌های گشتی محسوس و نامحسوس و همچنین بکارگیری دوربین‌های ثابت و سیار، نسبت به کنترل تخلفات به ویژه تمرکز بر کنترل تخلفات حادثه ساز اقدام خواهد شد. امیدوارم از خبر تمهیدات ترافیکی ویژه عید فطر در معابر شهری کردستان راضی بوده باشید.

تمهیدات ترافیکی ویژه عید فطر در معابر شهری کردستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۹ ۰۲:۴۰:۲۷