تمرکز وزارت صمت بر بهره بهره وری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تمرکز وزارت صمت بر بهره بهره وری به گزارش خبرنگار سایت احکام، عباس علی‌آبادی در بازدید از پروژه‌های شهرستان تویسرکان اظهار کرد: جایگزین کردن خودروهای برقی به جای بنزینی می‌تواند بهره‌وری خوبی را در حمل و نقل کشور به وجود بیاورد.
وی بابیان اینکه شرکت الیاف‌سازان در تویسرکان که از ضایعات پت الیاف مورد استفاده پوشاک در برخی مصارف را تولید می‌کنند افزود: این شرکت کار ارزشمندی ره انجام می‌دهد که قابل تشکر و همکاری است.
وزیر صنعت، معدن وتجارت ادامه داد: امیدواریم بتوانیم سرمایه‌گذاران را در مسیر تولید یاری کنیم چون تمام واحدهای تولیدی اقدامات خوبی برای اشتغال و ایجاد ثروت در کشور انجام می‌دهند.
علی آبادی تشریح کرد: سرمایه گذاران حقیقت را در بخش تولید دانسته‌اند و به دنبال بازارهای کاذب نیستند و در حوزه انرژی بهره‌وری خوبی وجود ندارد وباید تمرکز خود را روی بخش‌های انرژی‌بر مانند صنایع بگذاریم تا بهره‌وری هر چه بیشتر توسعه پیدا کند.
وی در ادامه بابیان اینکه برخی صنایع در زمینه زیرساخت‌ها دارای مشکلاتی هستند افزود: خاموشی‌ها اخیر با ورود سرمایه گذاری ها برای سال آینده حل خواهد.وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: انرژی که به زحمت به دست آمده است را باید بهتر ودرست مصرف کنیم و باید در بخش مصرف خودروهای برقی را جایگزین خودروهای بنزینی کنیم تا بهره‌وری خوبی را در حمل و نقل ایجاد شود.
علی آبادی گفت: اتمام طرح‌های ناتمام و به حرکت درآوردن طرح‌های راکد از جمله اهداف است و اولویت اول وزرات صمت تخصیص اعتبارات مطابق مقررات است و موضوع در حال پیگیری است و منابعی از آن در اختیار بانک‌ها برای توزیع بین شرکت‌ها گذاشته شده است.
این مقام مسؤول در پایان مطرح کرد: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام، سرمایه درگردش طرح‌ها و طرح‌های نیازمند سرمایه ثابت از اولویت برخوردار هستند که باید با مطالعات آنها را به نوبت انجام دهیم. امیدوارم از خبر تمرکز وزارت صمت بر بهره بهره وری راضی بوده باشید.

تمرکز وزارت صمت بر بهره بهره وری  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۰ ۰۲:۳۷:۴۳