تمجید جهاد اسلامی از مقاومت؛ «جنین» نماد الهام‌بخش مبارزه
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تمجید جهاد اسلامی از مقاومت؛ «جنین» نماد الهام‌بخش مبارزه
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با تمجید از مقاومت جانانه گروه‌های مقاومت فلسطینی علیه یورش اشغالگران به جنین، عقب‌نشینی خفت‌بار اشغالگران پس از دو روز از ایستادگی را به ملت فلسطین تبریک گفت و آن را نشانه شکست آشکار اشغالگران دانست.
منابع فلسطینی بامداد چهارشنبه گزارش دادند که در پی شکست مفتضحانه نظامیان صهیونیستی در برابر مقاومت گروه‌های فلسطینی در شهر و اردوگاه جنین و خروج کامل از این شهر، زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه با تبریک به مجاهدان راه قدس، پیروزی بزرگ مقاومت در بربر خذلان و شکست متجاوزان را به ملت فلسطین تبریک گفت.
دبیرکل جهاد اسلامی در نطقی مطبوعاتی بامداد چهارشنبه با شکرگذاری از بارگاه الهی و الطاف وامدادهای الهی با تبریک به ملت فلسطین و گردان جنین و رزمندگان دلاورش این پیروزی را به تک تک رزمندگان این گردان تبریک گفت.
النخاله ادامه داد که ملت فلسطین با فرهنگ مقاومت و اتحاد خود و حمایت از مجاهدان نشان داد که پیروزی نزدیک است و توانایی شکست دشمنان در جبهه‌های درگیری چه در کارنامه عملیاتی پشته خود از نبرد شمشیر قدس تا نبرد اتحاد میادین و نبرد انتقام آزادگان تا عملیات خشم جنین را داراست.
وی در پایان بیانیه مطبوعاتی خود با ابراز همبستگی مجدد با مبارزان فلسطینی خواستار یاری ملی همه فلسطینیان از اردوگاه جنین شد تا به عنوان نمادی الهام بخش برای مبارزه و جهاد بدرخشد. امیدوارم از خبر تمجید جهاد اسلامی از مقاومت؛ «جنین» نماد الهام‌بخش مبارزه
است
راضی بوده باشید.

تمجید جهاد اسلامی از مقاومت؛ «جنین» نماد الهام‌بخش مبارزه
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۴:۱۵